Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip būti moterimi

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 4,79 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-02-05


2022-10-31 4.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kaip būti moterimi" aprašymas

Laikas būti moterimi dar niekada nebuvo toks palankus: turime balso teisę, kontraceptines tabletes ir jau nuo 1727-ųjų mūsų nebedegina ant laužų kaip raganų. Tačiau vis dar išlieka keli ramybės neduodantys klausimai...
Kodėl turime darytis braziliškas depiliacijas?
Leistis botoksą?
Ar vyrai slapta mūsų nekenčia?
Kaip turėtume vadinti savo intymiausias kūno dalis?
Jei gini savo teises ir laisves, esi feministė?
Ir kodėl visi klausinėja, kada ruošiesi turėti vaikų?

Lyg ir atsiminimai, lyg ir tiesmuka, nelabai dorovinga ir visai nepatogi „tirada“ apie moterį ir moteriškumą – tokia yra Caitlin Moran knyga "Kaip būti moterimi". Pradėjusi nuo siaubingo 13-ojo gimtadienio („sveriu daugiau nei 80 kilogramų, neturiu draugų, o berniukai, pamatę mane, apmėto akmenimis“), keliaudama per nerangią paauglystę, meilės ir nemeilės sau bei kitiems istorijas, santuokos ir motinystės išbandymus, autorė atsako į daugybę klausimų, kurie kamavo ją ir kurie rūpi visoms moterims.

Britų žurnalistė, knygų autorė Caitlin Moran 18 metų dirbo The Times apžvalgininke, rašė populiarią satyrinę skiltį Celebrity Watch, už kurią 2010-aisiais „Britų spaudos apdovanojimuose“ buvo įvertinta kaip metų apžvalgininkė. 2011-aisiais išleista jos knyga "Kaip būti moterimi" išversta į 16 kalbų.

Iš anglų k. vertė Lina Kadžiulytė


  • Autorius: Caitlin Moran
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415024384

Kiti taip pat domėjosi


2021-02-05

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip būti moterimi"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos moterims

Caitlin Moran pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kaip būti moterimi", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kaip būti moterimi" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kaip būti moterimi" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kaip būti moterimi"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Caitlin Moran tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kaip būti moterimi" perkama kartu