0

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip būti

Kaina: 13,79 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 13.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kaip būti" aprašymas

Kaip būti. Be klaustuko. Be atsakymo. Eklektiškas Vaivos Rykštaitės tekstų rinkinys – lyg stabtelėjimas per vidurį, dairantis: koks šiandien rodosi pasaulis ir kaip jame sutilpti? Emigrantė, besitapatinanti su žalčių karaliene. Vegetarė, nusipirkusi naują odinę sofą. Moteris, svarstanti, kuo matuojama santuokinė neištikimybė – o jei tik mintyse? Motina, galvojanti apie mirtį. Keliautoja pandemijos pradžioje. Besirenkanti – kaip būti geresniu žmogumi?

Feisbuko įrašai, sapnai, pokalbių su draugėmis nuotrupos, tinklaraščio tekstai, geriausios publikacijos iš nebegėda.lt tinklalapio, kassavaitinės LRT.lt skilties ir kitų šaltinių. Nuo kelių sakinių iki kelių puslapių. Įtraukianti, bet neįpareigojanti knyga.

Vaiva Rykštaitė – filosofijos magistrė, romanų ir vaikų knygų autorė, tinklaraštininkė, daugiametė LRT skiltininkė, Rašytojų sąjungos narė, kurso „Kaip parašyti ir išleisti knygą“ kūrėja ir mentorė, daugiavaikė mama, meilės emigrantė, jau aštuntus metus namus kurianti Havajų saloje. Už autofikcinį romaną „Trisdešimt“ pelniusi literatūrinę Kazimiero Barėno premiją. Jos kultinė knyga „Pirmąkart mama“ įtraukta į Lietuvos akušerių ir ginekologų asociacijos rekomenduojamos literatūros sąrašą. Romanas „Lizos butas“ pretendavo į Jurgos Ivanauskaitės premiją, gavęs LKT stipendiją, išrinktas į kinematografiškiausių knygų devintuką, taip pat pagal jį yra sukurta ekskursija po Kauno senamiestį. „Kaip būti“ – devintoji autorės knyga.


  • Autorius: Vaiva Rykštaitė
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 376
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094666162

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kaip būti"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kaip būti", Vaiva Rykštaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vaiva Rykštaitė su knyga "Kaip būti" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kaip būti" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vaiva Rykštaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kaip būti" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kaip būti" perkama kartu