0

Kaip daryti įtaką. Efektyvaus bendravimo gudrybės

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Kaip daryti įtaką. Efektyvaus bendravimo gudrybės

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • ISBN ar kodas: 9786090114100

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kaip daryti įtaką. Efektyvaus bendravimo gudrybės" aprašymas
Įtaigiai, su humoru parašyta knyga "Kaip daryti įtaką. Efektyvaus bendravimo gudrybės", iliustruota gyvais pavyzdžiais iš kasdienio gyvenimo - geras praktinis vadovas, leisiantis jums patikėti savo gebėjimais ir nustebinti kitus.

Tikriausiai ne kartą esate susidūrę su žmonėmis, kurie daro įspūdį visur, kur tik pasirodo, nors nebūtinai turi daug pinigų, puikų išsilavinimą, tobulą išvaizdą ar yra patrauklios asmenybės. Jie -bendravimo meistrai, charizmatiški ir įtakingi pašnekovai, į kurių nuomonę įsiklausome tarsi savaime. Norite atsidurti tarp šių laimingųjų?

Bendravimo guru Leila Loundes (Leil Lowndes) supažindina su 96 patikrintomis gudrybėmis, kaip įveikti kliūtis, kurios daugeliui žmonių trukdo pasiekti trokštamų tikslų asmeniniame ir profesiniame gyvenime, kaip sėkmingai bendrauti ir pelnyti aplinkinių pagarbą.

Knyga "Kaip daryti įtaką" jums padės:
- užmegzti ir palaikyti pokalbį su nepažįstamais žmonėmis;
- prognozuoti kitų žmonių reakcijas ir emocijas;
- padaryti pasitikinčio savimi žmogaus įspūdį;
- išmokti keisti pokalbio temą ir modeliuoti jo eigą;
- sužinoti, kaip išvengti nuobodžių ir plepių žmonių draugijos;
- įtaigiai bendrauti elektroniniais laiškais ir telefonu;
- užmegzti svarbių ryšių ir padaryti karjerą.

Iš anglų k. vertė Simona Kaziukonytė

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip daryti įtaką. Efektyvaus bendravimo gudrybės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kaip daryti įtaką. Efektyvaus bendravimo gudrybės, kurią skaitytojams dovanoja Leil Lowndes. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Leil Lowndes su knyga Kaip daryti įtaką. Efektyvaus bendravimo gudrybės jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kaip daryti įtaką. Efektyvaus bendravimo gudrybės patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Leil Lowndes. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kaip daryti įtaką. Efektyvaus bendravimo gudrybės palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kaip daryti įtaką. Efektyvaus bendravimo gudrybės" perkama kartu