⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip dėl to jaučiatės? Jaunojo psichoterapeuto patirtys

5.0
(7 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 3,99 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-04-29 Grytė

Man labai patiko. Įtraukė nuo pirmo puslapio, prajuokino, privertė susimąstyti. Puiki knyga.


2023-09-30 3.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kaip dėl to jaučiatės? Jaunojo psichoterapeuto patirtys " aprašymas

Knygoje „Kaip dėl to jaučiatės? Jaunojo psichoterapeuto patirtys“ jaunasis psichoterapeutas, kognityvinės ir elgesio terapijos praktikas Adomas Bieliauskas pateikia savo pacientų istorijas, kur kalbama apie valgymo sutrikimus, narcisizmą, nerimą, fobijas, kurios jiems trukdo gyventi visavertį gyvenimą.

Autorius nevengia atvirauti kalbėdamas apie tai, kaip jis pats jaučiasi, kabineto duris pravėrus daugiau gyvenimiškosios patirties turinčiam pacientui. Visgi dažniausiai psichoterapeutui ir pacientui pavyksta įveikti amžiaus ir patirties barjerus bei pasiekti norimą rezultatą, kai į klausimą, „kaip dėl to jaučiatės“, pacientas po ilgiau trukusių susitikimų atsako: „Daug geriau, negu prieš ateidamas pas jus.“

Už savijautą nebaudžiama, turite teisę ne tik prastai jaustis, bet ir padėti sau pasirinkę naujausias psichoterapijos metodikas.

Knygoje „Kaip dėl to jaučiatės? Jaunojo psichoterapeuto patirtys “ skaitykite:

Agnės istorija. Emocinis valgymas
Aistė ir ją pančiojantis nerimas
Olivijos kaltės jausmas
Rolando panikos sutrikimas
Editos narcisizmas
Igorio obsesinis kompulsinis sutrikimas

Adomas Bieliauskas – gydytojas, psichiatrijos rezidentas, kognityvinės ir elgesio terapijos praktikas. Gimė 1993 m. Marijampolėje. Šiuo metu gyvena ir dirba Vilniuje. Be psichiatrijos rezidentūros, užsiima privačia praktika. Iš praktikos su pacientais, jų papasakotų istorijų ši knyga ir gimė. Ji ne vieną skaitytoją gali paskatinti nepalikti savo vidinių bėdų be dėmesio, suprasti, kad tai, dėl ko blogai jaučiatės jūs, patiria ir kiti.Kiti taip pat domėjosi


2021-04-29

Man labai patiko. Įtraukė nuo pirmo puslapio, prajuokino, privertė susimąstyti. Puiki knyga.

2021-04-29

Man labai patiko. Įtraukė nuo pirmo puslapio, prajuokino, privertė susimąstyti. Puiki knyga.

2021-04-14

Labai įdomiai ir skaniai skaitoma knyga :)

2021-04-03

Lengvai susiskaitė, smagu, kad autorius tuo pačiu analizuoja save ir tai pateikia skaitytojui

2021-03-04

2021-03-02

Labai įdomi knyga - pradėjus skaityti nėjo užversti. Lengvai skaitėsi, autorius pateikia daug įdomių pamąstymų ir minčių įvairiomis temomis, o dar ir gerai prajuokino ne kartą :) Rekomenduoju!

2021-02-26

Puiki knyga! Labai patiko pamatyti psichoterapijos procesą iš psichoterapeuto akių.

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip dėl to jaučiatės? Jaunojo psichoterapeuto patirtys "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

Adomas Bieliauskas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kaip dėl to jaučiatės? Jaunojo psichoterapeuto patirtys ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kaip dėl to jaučiatės? Jaunojo psichoterapeuto patirtys " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kaip dėl to jaučiatės? Jaunojo psichoterapeuto patirtys " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kaip dėl to jaučiatės? Jaunojo psichoterapeuto patirtys "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Adomas Bieliauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kaip dėl to jaučiatės? Jaunojo psichoterapeuto patirtys " perkama kartu