0

Kaip dera elgtis mieste (Serija "Saugaus elgesio abėcėlė")

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Kaip dera elgtis mieste (Serija "Saugaus elgesio abėcėlė")

  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: x20x26
  • Knygos puslapių skaičius: 16
  • ISBN ar kodas: 9789955223283

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kaip dera elgtis mieste (Serija "Saugaus elgesio abėcėlė")" aprašymas

Mielos mamos ir tėčiai! Jūs, be abejo, žinote, kad mūsų neramiais laikais pavojinga leisti vaiką eiti pasivaikščioti vieną. Jis būtinai turi žinoti, kaip elgtis įvairiose situacijose. Šioms žinioms perteikti nereikia atskiro laiko: kad ir kur eitumėt, visuomet atkreipkite mažylio dėmesį į tai, ką jam svarbu žinoti, kai jis bus vienas.
Dėmesingai klausykite savo vaiko – jo gyvenime nėra smulkmenų. Raskite laiko pasidomėti, kur jis buvo, ką naujo matė. Tada tiksliai žinosite, kur jo ieškoti, jei jis laiku negrįžtų namo.
Pagalvokite, kuo naudingas gali būti buvimas kieme, kaip išugdyti vaikui nuovokumą, ryžtą, gebėjimą neišsigąsti atsidūrus neįprastoje situacijoje. Juk pats paprasčiausias kiemas – tai pradžia išorinio pasaulio, pilno akivaizdžių ir užslėptų grėsmių.
Kaip elgtis su agresyviais bendraamžiais, su kelią pastojusiu chuliganu ar besišypsančiu nepažįstamuoju? Ką daryti aptikus viliojantį radinį? Ar verta lipti ant statybinių pastolių, vienam vaikštinėti dykvietėje? Tai pavyzdžiai įvairių rimtų susidūrimų ir situacijų, kai reikia gebėti įvertinti rizikos laipsnį, skirti tikrąją drąsą nuo kvailystės, santykiuose su žmonėmis pažinti ir demaskuoti apgaulę ir piktavalystę.
Jūsų aiškinimai ir patarimai gali sukelti ikimokyklinukui baimę dėl galimų pavojų. Tai netgi naudinga, bet perlenkti nevertėtų. Kur kas blogiau neturėti baimės jausmo. Tuomet grėsmės nekeliantis netikėtas įvykis gali sukelti paniką, o panika virsti nelaime.
Šią knygelę reikia skaityti drauge su vaiku. Žiūrėkite į tai kūrybiškai – kurkite situacijas, pateikite savo pavyzdžių, parinkite tinkamų pasakojimų ir pasakų. Plėtokite temą atsižvelgdami į savo mažylio poreikius.

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip dera elgtis mieste (Serija "Saugaus elgesio abėcėlė")"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Kaip dera elgtis mieste (Serija "Saugaus elgesio abėcėlė"), kurį parašė Monika Vosyliūtė. Siūlome ne tik išsamų Kaip dera elgtis mieste (Serija "Saugaus elgesio abėcėlė") aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Monika Vosyliūtė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Kaip dera elgtis mieste (Serija "Saugaus elgesio abėcėlė"). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Kaip dera elgtis mieste (Serija "Saugaus elgesio abėcėlė") dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Kaip dera elgtis mieste (Serija "Saugaus elgesio abėcėlė")" perkama kartu