TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Kaip dera elgtis su gyvūnais (Serija "Saugaus elgesio abėcėlė")

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 1.99 SoldOut

Knygos "Kaip dera elgtis su gyvūnais (Serija "Saugaus elgesio abėcėlė")" aprašymas

Mielos mamos ir tėčiai! Šiandien niekam ne paslaptis, kad su gyvūnais bendraujantis vaikas būna ramesnis, geresnis, lengviau įveikia uždarumą ir nepasitikėjimą savimi. Juk rūpindamasis naminiu augintiniu jis ugdosi atsakomybę už silpnesnę būtybę ir – o tai labai svarbu – pradeda suprasti jo nuotaiką ir poreikius.
Prieš įsigydami naminį gyvūną – katę, šunį ar papūgą, – pasistenkite kuo daugiau apie jį sužinoti, pasitarkite su pažįstamais. Jūsų pasirinkimą gali nulemti keletas labai svarbių veiksnių. Ir tarp jų ne tik jūsų norai ir galimybės, bet ir tokio rimto žingsnio suvokimas. Juk yra tokių paukščių ir gyvūnų, kuriems ne vieta namuose su vaiku. O kai kurių veislių katės ir šunys yra linkę į agresiją ir sunkiai prijaukinami.
Per metus dideliame mieste registruojama dešimtys tūkstančių gyvūnų įkandimų. Ar tai ne pagrindas nerimauti? Dažniausiai tai naminių šunų, o ne benamių kiemsargių įkandimai. Ir tai ne visada susiję su vaiko ar tėvų nerūpestingumu. Būna situacijų, kurioms vaikas nepasirengęs. Pavyzdžiui, kieme jis nusivijo kamuolį, o įkandin puolė kaimyno vedžiojamas šuo; arba jūsų vaikai pirmą kartą nuvyko į kaimą, kur netgi žąsų šeimynėlė nemėgsta svetimų, nekalbant apie raguotą ožką.
Kiekvienam gyvūnui būdinga savita elgsena, psichologija. Padėję vaikui tai suprasti ir išmokę saugiai elgtis su gyvūnais, praplėsite jo pasaulio pažinimą ir apsaugosite nuo daugelio bėdų.
Šią knygelę skaitykite drauge su vaiku. Žiūrėkite į tai kūrybiškai – kurkite situacijas, pateikite savo pavyzdžių, parinkite tinkamų pasakų ir pasakojimų. Plėtokite temą atsižvelgdami į savo mažylio poreikius. Jeigu turite naminių gyvūnų, įpratinkite vaiką juos prižiūrėti, būti rūpestingu ir dėmesingu šeimininku.


  • Autorius: Monika Vosyliūtė
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 16
  • Formatas: 20x26
  • ISBN ar kodas: 9789955223290

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kaip dera elgtis su gyvūnais (Serija "Saugaus elgesio abėcėlė")"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinė, informacinė literatūra paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kaip dera elgtis su gyvūnais (Serija "Saugaus elgesio abėcėlė")", kurį pristato Monika Vosyliūtė. Siūlome ne tik išsamų "Kaip dera elgtis su gyvūnais (Serija "Saugaus elgesio abėcėlė")" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Monika Vosyliūtė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kaip dera elgtis su gyvūnais (Serija "Saugaus elgesio abėcėlė")". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kaip dera elgtis su gyvūnais (Serija "Saugaus elgesio abėcėlė")" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kaip dera elgtis su gyvūnais (Serija "Saugaus elgesio abėcėlė")" perkama kartu