0

Kaip elgtųsi ledi

  • Nauja knyga
  • Nuolaida knygai -34%
Kaina internetu: 7,99 €
Kaina knygyne: 11,99 €*
Sutaupote: 4.00 € (34%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kaip elgtųsi ledi

  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 316
  • ISBN ar kodas: 9786090306574

2020-11-30 7.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kaip elgtųsi ledi" aprašymas

Ledi Olivija Fanton nekantrauja įrodyti, kad ji – jau ne vaikas. Vos ji nusprendžia, kad lipšnusis ponas Meningas galėtų būti tinkamas jaunikis, jos gyvenime vėl atsiranda charizmatiškasis kapitonas Džimas Fordas. Kartu užplūsta gėda dėl to, kad prieš ketverius metus buvo taip susižavėjusi šiuo vyru! Olivija pasistengs pasirodyti esanti brandi, draugiška, bet santūri. Tačiau ar kapitonas Fordas pastebės, kad ji jau suaugo?

Iš anglų kalbos vertė Indrė Kairytė

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip elgtųsi ledi"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autoriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kaip elgtųsi ledi, kurią skaitytojams dovanoja Catherine Tinley. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Catherine Tinley su knyga Kaip elgtųsi ledi jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kaip elgtųsi ledi patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Catherine Tinley. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kaip elgtųsi ledi palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kaip elgtųsi ledi" perkama kartu