AKTYVUOKITE! -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: TAUPYKLE 

0

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip gėjai tampa norma

2.8
(13 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 3,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-04-23


2022-06-30 3.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kaip gėjai tampa norma" aprašymas

Buvęs JAV prezidento Ronaldo Reagano patarėjas, nacionalinio saugumo ir kultūrinių karų ekspertas Robertas R. Reilly knygoje "Kaip gėjai tampa norma" (angl. Making Gay OK) klausia, kaip tapo įmanoma Vakaruose įvykusi radikali mąstymo apie seksualinę moralę revoliucija. Kaip Vakarų šalių politikai ir mokslininkai pradėjo kalbėti, jog normalu ir saugotina tai, kas visoms visuomenėms visais amžiais ir dar XX a. pabaigoje atrodė akivaizdžiai smerktina? Kaip gėjai tapo norma?

Lietuvoje taip pat auga tiek pritarimas tokiam požiūriui, dek aktyvios pastangos dar greičiau jį keisti. Reguliarūs homoseksualų paradai, laidos, reklamos, populiariosios kultūros personažai, brangiai apmokami ir visuomenės „atsilikimą" kritikuojantys viešieji „ekspertai" bei daug kitų priemonių skleidžia įsitikinimą, kad gėjai yra norma, o vienalyčių santykių smerkimas - ilgainiui išnykti turinti neapykantos ir atsilikimo išraiška. Tokiame kontekste visiems Lietuvos gyventojams, kurie nepritaria šiam subtiliai prievartiniam gyventojų mąstymo ir įstatymo normų pakeitimui, ši knyga tampa nepamainomu leidiniu. Plačiame autoriaus pateiktame kontekste suvokti, kaip gėjai tapo norma postmoderniose Vakarų visuomenėse ir iš lėto tampa norma mūsų regione bei kaip tam pasipriešinti, yra kiekvieno atsakingo piliečio pareiga ir neeilinė galimybė kiekvienam žingeidžiam skaitytojui.

"Pasaulio universitetuose atsirado naujas humanitarinis, socialinis, o gal net ir gamtos mokslas - lyčių studijos. Ši knyga supažindina su vienu šiam mokslui svarbiu aspektu. Ją reikia kuo skubiau perskaityti, nes greitai tokios knygos gali būti uždraustos. Nepaisant to, kad dar neturime Propagandos ministerijos, jos autoriaus mintims pritariantys piliečiai jau pradėti vadinti laisvės, žmogaus ir visuomenės priešais. Tokias knygas verta perskaityti iš pagarbos minties laisvei ir susivaldymui."
Alvydas Jokūbaitis, filosofas, Vilniaus universiteto profesorius

"Robertas R. Reilly negailestingai išsklaido liberalios visuomenės mitą, pratinantį norma laikyti ne tai, kas žmogui būdinga iš prigimties, o tai, kas jam būdinga nepaisant prigimties. Maža to, Reilly įtikinamai parodo, kaip Apšvie-tos proanūkė — seksualinė ir homoseksualinė revoliucija, besiskelbianti kovos su prietarais ir moraline prievarta tęsėja, pati virsta prietarų ir moralinės prievartos šaltiniu."
Vladimiras Laucius, politologas, portalo LRT.lt vyriausiasis redaktorius

"Stebėtina, ką gali padaryti žmogus, norėdamas pabėgti nuo vidinio skausmo. Vyras tapti „moterimi" kastracijos pagalba ar moteris „vyru" po panašaus sužalojimo, nepaisyti elementarios savo kūno organų paskirties homoseksua¬liuose santykiuose... O svarbiausia, savo iliuzijos „teisingumu" įtikinti tokią didžiulę šalį kaip JAV. Stiprūs ir iškalbingi Roberto Reilly argumentai neabejo¬tinai padės mažai mūsų šaliai: juk tiesa niekada nėra maža."
Gintautas Vaitoška, gydytojas psichiatras

"Aš nenoriu būti LGBT judėjimo duobkasiu. Bet jei nebūsiu - toks, koks Lietuvoje mezgasi dabar, iškas duobę ir man, ir daugeliui kitų kitokio lytiškumo žmonių, mūsų pastangoms sutarti su visuomene dėl bendrabūvio. Aš žinau: reikalavimais visuomenės nepalenksi. Nes ji paklaus: „Simpatijų? Už ką?". Tikiu, kad parodžius visuomenei bent vieną darnią, tvarią ir sėkmingą vienalytę porą, jos nuomonė pasikeistų. Tai kur toji pora? Siūlau skaityti šią drąsią knygą kaip provokaciją diskusijai. Diskusijai, kurioje kita šalis kalbėtų ne šūkiais, o autoriaus mintis paneigiančiomis savo gyvenimų istorijomis."
Rokas Žilinskas, žurnalistas, Seimo narys


  • Pavadinimas originalo kalba: Making Gay OK
  • Autorius: Robert R. Reilly
  • Leidėjas: Valstybingumo studijų centras
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 252
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099581101

Kiti taip pat domėjosi


2022-06-02

visa knyga- neapykantos kalba

2022-04-23

2022-04-08

Visiška tamsuma...

2022-03-31

Siaubas.

2022-03-28

Ne gėda tokią knygą pardavinėti?

2022-03-14

2022-02-21

2022-02-21

2022-02-21

2022-02-15

2022-01-04

2021-12-19

Puiki knyga leidzianti gyliau pazvelkti tiek i social/ekonomines tiek i psicholigines tiek i humanizmo problemas homoseklualizme.

2021-12-16

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip gėjai tampa norma"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie visuomenę

Robert R. Reilly pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kaip gėjai tampa norma", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kaip gėjai tampa norma" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kaip gėjai tampa norma" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kaip gėjai tampa norma"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Robert R. Reilly tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kaip gėjai tampa norma" perkama kartu