0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip Gugis Dzidaras Bugį Badarą nugalėjo

Kaina: 5,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-04-30 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kaip Gugis Dzidaras Bugį Badarą nugalėjo" aprašymas

"Dzidaras ir Badaras. Keisti vardai, tiesa? Tokie pat keisti, kaip ir ši istorija – pasaka ne pasaka vaikams ir ne vaikams. Pasaka-žaidimas, pasaka-pinklės, pasaka-pokštas. Tu, mielas skaitytojau, Vytautą Račicką tikriausiai pažįsti ir, tikiu, visada lauki naujos jo knygos, kurioje paprastai būna daug linksmų nuotykių. Šioji – būtent tokia. Net neabejoju, kad patirsi tikrą skaitymo džiaugsmą. O svarbiausia – sužinosi, ką reikia valgyti, kad sveikas ir stiprus būtum. Ir kaip į Tinginių mokyklą nepakliūti. Ir kaip elgtis, kad išvengtum vizito pas daktarą Nesopą."
Rasa MilerytėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kaip Gugis Dzidaras Bugį Badarą nugalėjo"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė lietuvių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kaip Gugis Dzidaras Bugį Badarą nugalėjo", kurį pristato Vytautas Račickas. Siūlome ne tik išsamų "Kaip Gugis Dzidaras Bugį Badarą nugalėjo" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Vytautas Račickas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kaip Gugis Dzidaras Bugį Badarą nugalėjo". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kaip Gugis Dzidaras Bugį Badarą nugalėjo" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kaip Gugis Dzidaras Bugį Badarą nugalėjo" perkama kartu