0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip gydo medžiai. Eugenijos Šimkūnaitės ir šiandienos vaistininkų, žolininkų patirtis ir patarimai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 7.99 SoldOut

Knygos "Kaip gydo medžiai. Eugenijos Šimkūnaitės ir šiandienos vaistininkų, žolininkų patirtis ir patarimai" aprašymas

Knygelėje "Kaip gydo medžiai" rašoma apie dažniausiai Lietuvoje augančius medžius ir krūmus pagal dr. Eugenijos Šimkūnaitės sudarytą medžių horoskopą, pateikiama informacijos apie jų savybes, augavietes, cheminę sudėtį, naudojimą ir išskirtines ypatybes, vaizdavimo ypatumus mituose ir tautosakoje.

Vertinga knygelės "Kaip gydo medžiai" dalis - šiandienos vaistininkų ir žolininkų patarimai, kaip medžių, krūmų ir kitų augalų preparatais stiprinti organizmo imunitetą ir įveikti ligas.

Medžiai ir krūmai augalų pasaulyje išsiskiria panašiai kaip žmonės gyvūnijos pasaulyje. Prie jų dažnai net norisi prisiglausti kaip prie giminingos sielos ar artimų, mylimų žmonių ir pasisemti tvirtumo, kantrybės, pastovumo, kitų trūkstamų savybių. Domėjimasis šiais galingais mūsų žaliaisiais draugais, jų gydomosiomis galiomis ir harmonijos su visa gamta paieškos - labai svarbi tradicinės lietuvių pasaulėjautos ir liaudies medicinos dalis. Tad pasidomėkime ja.

Daiva Červokienė - žurnalistė, baigė Vilniaus universiteto Žurnalistikos fakultetą, studijuodama dalyvavo kraštotyros klubo „Ramuva" veikloje. Jau trisdešimt metų dirba žurnalistinį darbą, daugiausia rašo sveikatos temomis, yra Nacionalinės žurnalistų kūrėjų asociacijos narė. Spaudoje debiutavo dar būdama mokinė. Išleido dvi knygeles vaikams ir knygą suaugusiems skaitytojams „XXI amžiaus Lietuvos žolininkai: kaip įveikti ligas".

Knygoje "Kaip gydo medžiai" savo patirtimi dalinasi: Juozas Vasiliauskas, Danutė Kunčienė, Gražina Gaidienė, Žana Jankovskaja, Ksavera Vaištarienė, Marius Lasinskas ir kt.


  • Autorius: Daiva Červokienė
  • Leidėjas: Daiva Červokienė
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 222
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094089077

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip gydo medžiai. Eugenijos Šimkūnaitės ir šiandienos vaistininkų, žolininkų patirtis ir patarimai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Kaip gydo medžiai. Eugenijos Šimkūnaitės ir šiandienos vaistininkų, žolininkų patirtis ir patarimai", kurią skaitytojams dovanoja Daiva Červokienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Daiva Červokienė su knyga "Kaip gydo medžiai. Eugenijos Šimkūnaitės ir šiandienos vaistininkų, žolininkų patirtis ir patarimai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kaip gydo medžiai. Eugenijos Šimkūnaitės ir šiandienos vaistininkų, žolininkų patirtis ir patarimai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Daiva Červokienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kaip gydo medžiai. Eugenijos Šimkūnaitės ir šiandienos vaistininkų, žolininkų patirtis ir patarimai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kaip gydo medžiai. Eugenijos Šimkūnaitės ir šiandienos vaistininkų, žolininkų patirtis ir patarimai" perkama kartu