0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €
Kaina internetu: 12,29 €
Kaina knygyne: 14,39 €*
Sutaupote: 2.10 € (15%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Kaip gyventi sergant Parkinsono liga?


2021-05-31 12.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kaip gyventi sergant Parkinsono liga?" aprašymas

Sergant Parkinsono liga, nervų sistemoje stinga dopamino, todėl gydymui vartojami vaistai, kurie didina dopamino kiekį. Vieni dažniausiai skiriamų vaistų – Levadopos grupės ir kt. Parkinsono ligai gydyti skirti medikamentai gali būti įvairiai sėkmingai derinami tarpusavyje ir su kitais vaistais.

Įgalinimas – žmogaus gebėjimų skatinimas, motyvavimas, mokymas ir savivertės skatinimas. Tas ypač svarbu sveikatos sutrikimų turintiems asmenims, kad jie patikėtų, jog yra pajėgūs, turi įgūdžių ir nusipelno išteklių, būtinų jų fiziniam ir socialiniam funkcionavimui.

Tyrimai rodo, kad sergantiesiems Parkinsono liga bei jų artimiesiems stinga informacijos, todėl svarbu laiku atkreipti dėmesį į pasireiškiančius ligos simptomus. Tik laiku juos atpažinus, taikant medikamentinį gydymą, pozityviai nusiteikiant, gyvenant aktyvų fizinį ir socialinį gyvenimą galima padėti sau ir taip sustabdyti ligos progresavimą.Parašykite atsiliepimą apie "Kaip gyventi sergant Parkinsono liga?"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Slaugos knygos

Viktorija Piščalkienė, Edgaras Lapinskas, Vaida Šidlauskaitė ir kt. parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kaip gyventi sergant Parkinsono liga?, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kaip gyventi sergant Parkinsono liga? aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kaip gyventi sergant Parkinsono liga? už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kaip gyventi sergant Parkinsono liga?? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Viktorija Piščalkienė, Edgaras Lapinskas, Vaida Šidlauskaitė ir kt. tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kaip gyventi sergant Parkinsono liga?" perkama kartu