0

Kaip iš giedro dangaus

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2012-04-24 Brigita

Nusipirkau ir tikrai nenusivyliau. Nieko netrūko. Man tiko ir patiko :)

Informacija

Kaip iš giedro dangaus

  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: Minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9786094062797

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kaip iš giedro dangaus" aprašymas
Visą gyvenimą Heilė Foster gyveno lyg uždaryta. Klausydama tėvo patarimų, ką veikti, kaip rengtis ir net už ko tekėti, ji visiškai susipainiojo. Bet gana! Nuo šiol ji gyvens pagal savas taisykles ir elgsis taip, kaip geros mergaitės paprastai nesielgia!
Čia pasirodo Kevinas Harmonas. Keletą dienų jie praleis didžiuliame kabriolete ir jaukiuose viešbučių kambarėliuose... Bus smagu, įsižiebs aistra, netrūks nuotykių. Bent jau Heilė to tikisi, tačiau Kevinas dar nieko nenujaučia...
2012-04-24

Nusipirkau ir tikrai nenusivyliau. Nieko netrūko. Man tiko ir patiko :)

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip iš giedro dangaus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kaip iš giedro dangaus, kurią skaitytojams dovanoja Susan Mallery. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Susan Mallery su knyga Kaip iš giedro dangaus jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kaip iš giedro dangaus patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Susan Mallery. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kaip iš giedro dangaus palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kaip iš giedro dangaus" perkama kartu