0

Kaip išgyventi 21 a. Išmokime režisuoti savo gyvenimą

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Kaip išgyventi 21 a. Išmokime režisuoti savo gyvenimą

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • ISBN ar kodas: 9786090112601

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kaip išgyventi 21 a. Išmokime režisuoti savo gyvenimą" aprašymas
Knyga "Kaip išgyventi 21 a. Išmokime režisuoti savo gyvenimą" skirta visiems, norintiems kryptingai režisuoti savo gyvenimą ir kurti jame įsimintinus vaidmenis!

Jums atrodo, kad gyvenate tiesiog gyvenimą ir nieko nevaidinate? Menka paslaptis, kad kasdien pasirodote įvairiuose teatruose. Tad jei užsimanėte būti aktoriumi ir režisieriumi, teks vesti, ištekėti, įsidarbinti, o gal net... laimėti rinkimus. Tai nėra paprasta.
Darbo, šeimos, laisvalaikio, intymumo, mokymosi scenos – tvirtos rankos vadovas, pavyzdingas darbuotojas, tobula žmona, idealus tėtis... Kaip tinkamai atlikti šiuos vaidmenis? Kokius scenografijos elementus pasitelkti, kad personažas būtų įtikinamas, gilus ir unikalus? Kaip, priklausomai nuo situacijos, „peršokti“ iš vieno vaidmens į kitą, pakeisti kaukę?

Analizuokite, repetuokite, treniruokitės ir lavinkite savo gabumus iš anksto, jei norite šiuolaikinėje visuomenėje išlikti, jaustis komfortiškai, būti vertinamas tarp į save panašių, o gal net juos pranokti. Jums pagelbės patarimai ir pratimai iš įvairių sričių: kūno kalbos, atminties gerinimo, mąstymo, vaizduotės, elgesio, bendravimo tobulinimo ir kt. Tingite? Nenorite? Ką gi... Jūsų vaidmenį atliks kiti.
Neužmirškite, šiuo metu visuomenėje nėra svarbu būti ar turėti, svarbu – atrodyti! Atrodysite išskirtinai – tada ir turėsite, ir būsite.
Pasiruošę vaidmenų analizei ir repeticijoms? Pradėkime...

Galima:
1. Skaityti knygą nuo pradžios iki pabaigos.
2. Skaityti tik paryškintą tekstą.
3. Atlikti tik praktines užduotis.
4. Skaityti intarpus „Kas vyks XXI amžiuje“.

Psichologijos magistras ir socialinių mokslų daktaras Tomas Lagūnavičius. Domėjimosi krypčių spektras platus: psichologija, sociologija, antropologija, verslas, futurologija, edukologija ir estetika, dzen meditacija, taip pat radži joga ir įvairios meditacijos, savireguliacijos, kovos su senėjimu (anti–aging) ir alternatyvios medicinos (wellness) metodikos. Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokyklos dėstytojas. Asmeninis bei verslo konsultantas. Septynių knygų autorius. Šmėžuoja populiariose TV pokalbių laidose ir žurnaluose.

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip išgyventi 21 a. Išmokime režisuoti savo gyvenimą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra


Dažniausiai su "Kaip išgyventi 21 a. Išmokime režisuoti savo gyvenimą" perkama kartu