0

Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms (minkšti viršeliai)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms (minkšti viršeliai)

  • Leidėjas: Eugrimas
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 11x17, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 368
  • ISBN ar kodas: 9789955790563

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms (minkšti viršeliai)" aprašymas
"Žmonėms nerūpi tavo norai ir problemos. Na, bent jau ne taip, kaip jų pačių norai ir problemos. Danties skausmas yra svarbesnis už badą Afrikoje, dėl kurio miršta tūkstančiai. Sugedęs automobilis rūpi labiau nei keturiasdešimt žemės drebėjimų Japonijoje. Prisiminkite tai, kai kitą kartą pradėsite pokalbį.“ Dale Carnegie, knygos* autorius *
Knyga „Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms“ yra viena iš perkamiausių per visą leidybos istoriją. Pasaulyje nupirkta daugiau nei 15 milijonų jos egzempliorių. Ši knyga buvo įteikta kaip dovana kandžiausiam ir vulgariausiam Donald‘o Trump‘o realybės šou „Mokinys“ dalyviui. Šios knygos principus savo rinkimų kampanijos metu panaudojo Barack‘as Obama."

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms (minkšti viršeliai)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Bendravimo menas, kūno kalba

Dale Carnegie parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms (minkšti viršeliai), kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms (minkšti viršeliai) aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms (minkšti viršeliai) už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms (minkšti viršeliai)? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dale Carnegie tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms (minkšti viršeliai)" perkama kartu