0

Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms skaitmeniniame amžiuje

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms skaitmeniniame amžiuje

  • Leidėjas: Eugrimas
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 11x17, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 368
  • ISBN ar kodas: 9786094372681

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms skaitmeniniame amžiuje" aprašymas

Įžymiojo bestselerio „Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms“ pasirodymo 75-ųjų metinių proga išleidžiami nesenstantys Karnegio patarimai, pritaikyti skaitmeniniam amžiui, kuriame gyvename šiandien.

 

1936 metais Deilas Karnegis (Dale Carnegie) savo skaitytojams padarė įdomų pareiškimą: „Bendrauti su žmonėmis yra bene didžiausia problema, su kuria jūs susiduriate.“ Šis teiginys sudaro jo knygos „Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms“ pagrindą ir tebegalioja iki šiol. Tačiau kurti strategijas, kaip bendrauti su žmonėmis, yra sudėtingiau.

 

Nors gyvename amžiuje, kai norint išgarsėti pakanka triukšmingai prisistatyti ir apsinuoginti, ši knyga ne apie tai, kaip užmegzti draugystes ir naudotis įgyta įtaka „einančiu iš burnos“ būdu, Karnegio žodžiais tariant. Tai knyga apie tokius žmonių tarpusavio santykius, kurie „eina iš širdies“. Ji apie tai, kaip įsigyti draugų tokiu būdu, kokiu jūsų gerasis senelis užkariavo jūsų išmintingosios senelės širdį – nuoširdžiu domėjimusi, širdinga empatija, sąžiningu įvertinimu. Ji ir apie tai, kaip įgytą ilgalaikę įtaką nukreipti abipusės naudos ir bendros pažangos link.

Ši knyga "Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms skaitmeniniame amžiuje" stengiasi pateikti naujus paaiškinimus ir aprašyti taikymo būdus. Kaip suprasti ir panaudoti Karnegio principus skaitmeniniame pasaulyje? Kai kuriuos iš galimų atsakymų elementų galima aptikti sąrašuose, kurių Karnegio laikais dar nebuvo, pavyzdžiui, žurnalo Forbes leidinio „World’s Most Admired Companies“ (Geriausios pasaulio kompanijos) sąraše, žurnalo Harvard Business Review leidinio „Best Performing CEOs in the World“ (Geriausi pasaulyje kompanijų vadovai) sąraše, na, ir jau minėtame žurnalo Time leidinio „100 Most Influential People in the World“ (100 įtakingiausių pasaulio žmonių) sąraše. Kai kurie iš tų elementų (kartais juos galima laikyti ir perspėjimais) pravertė kaip vadovai, padedantys orientuotis tame kontekste, kuriame šiandien pasiekiama tarpusavio santykių sėkmė. Laikantis Karnegio pirmosios knygos dvasios, tolesni knygos puslapiai nuolat primins, kad priežastys, dėl kurių ką nors darome, yra svarbesnės už tai, ką darome.

Nors pereiti prie Karnegio principų taikymo šiandien nėra sudėtingiau nei atsisakyti visų tų moderniausių bendravimo priemonių ir vėl pasikliauti telegramomis, telefono pokalbiais ir gyvu bendravimu, tačiau ir ne taip paprasta, kaip kiekvieną savo skaitmeninės erdvės aspektą papildyti trupučiu žmogiškumo. Apskritai paėmus, geriausias variantas būtų protingas asmeninių bruožų ir skaitmeninės dabarties derinys. To derinio naudojimas prasideda nuo sąžiningo savo dabartinės padėties įvertinimo. Nuo čia aiškiai matyti kelias, vedantis į jūsų santykių su kitais pažangą.


Vertėjas Leonas Ramutis Tamošiūnas

Turinys

TURINYS


Kodėl Karnegio patarimai tebėra svarbūs / 9


1 dalis. ĮSIPAREIGOJIMO PAGRINDAI / 33

1 Užkaskite savo bumerangus / 35

2 Tvirtinkite tai, kas gera / 52

3 Raskite ryšį su svarbiausiais troškimais / 69


2 dalis. ŠEŠI BŪDAI, KAIP PADARYTI TVARŲ ĮSPŪDĮ / 83

1 Domėkitės, kas svarbu kitiems / 85

2 Šypsokitės / 102

3 Valdykite vardus ir pavadinimus / 117

4 Ilgiau klausykitės / 133

5 Aptarinėkite tai, kas jiems svarbu / 144

6  Siekite, kad pabendravę su jumis kiti taptų bent truputį geresni / 156


3 dalis. KAIP PELNYTI IR IŠSAUGOTI KITŲ PASITIKĖJIMĄ / 171

1 Venkite ginčų / 173

2 Niekada nesakykite "Jūs neteisus" / 182

3 Klaidas pripažinkite greitai ir aiškiai / 196

4 Pradėkite draugišku tonu / 208

5  Siekite artimumo / 219

6 Garbę perleiskite kitiems / 228

7 įsipareigokite su empatija / 237

8 Apeliuokite į kilnius motyvus / 244

9 Asmenine patirtimi dalykitės su kitais / 254

10 Atmeskite iššūkį / 263


4 dalis. KAIP VADOVAUTI PERMAINOMS, NEPATIRIANT PASIPRIEŠINIMO AR PASIPIKTINIMO / 271

1 Pradėkite nuo teigiamų dalykų / 273

2 Pripažinkite savo klaidas / 283

3 Ramiai nurodykite klaidas / 288

4 Uždavinėkite klausimus, užuot davę tiesioginius nurodymus / 295

5 Sušvelninkite nusižengimą / 302

6 Girkite pagerėjimą / 314

7 Girkite kitus, kad jie stengtųsi būti verti tų pagyrimų / 325

8 Palaikykite ryšį, remdamiesi bendru pagrindu / 331


Pastabos / 345

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms skaitmeniniame amžiuje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms skaitmeniniame amžiuje, kurią skaitytojams dovanoja Dale Carnegie. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Dale Carnegie su knyga Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms skaitmeniniame amžiuje jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms skaitmeniniame amžiuje patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dale Carnegie. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms skaitmeniniame amžiuje palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms skaitmeniniame amžiuje" perkama kartu