0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip įsimylėti gyvenimą

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Kaip įsimylėti gyvenimą


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 12.19 SoldOut
Knygos "Kaip įsimylėti gyvenimą" aprašymas
Kiekviena mums suteikta akimirka yra neįkainojama. Vienos išnyksta vos blykstelėjusios, o kitos, regis, tęsiasi amžinybę. Tačiau kiekvienoje slypi neišmatuojamos galimybės: vos per akimirką tu gali visiškai pakeisti savo požiūrį į gyvenimą, išgelbėti kam nors gyvybę arba įsimylėti. Ji turi tik dvi savaites. Tik dvi savaites, kad jis vėl įsimylėtų... gyvenimą.

Kristina – prisiekusi savigalbos knygų gerbėja. Jauna moteris neabejoja – šitose knygose pateikti patarimai ir tikslios instrukcijos tikrai padės rasti išeitį ištikus bet kokioms negandoms, net pačioms didžiausioms. Todėl vieną žiemos vakarą išvydusi nuo tilto nušokti susiruošusį vyrą Kristina nedvejodama puola jo gelbėti. Jis slysta, ji mėgina sulaikyti, jis nori viską užbaigti, ji ieško tinkamų žodžių ir jį perkalba. Galiausiai jiedu sudaro sandorį – iki Adamo, toks šio vyro vardas, trisdešimt penktojo gimtadienio liko dvi savaitės, ir per tą laiką Kristina pamėgins jį įtikinti, kad gyvenimas vis dar gražus. Kristina nusiperka dar vieną savigalbos knygą ir jiedu su Adamu leidžiasi į didžiausią gyvenimo nuotykį.

Naktinės klajonės po miestą, mielos kasdienybės smulkmenos ir sielos užkaboriai, į kuriuos Adamas iki šiol nėra drįsęs pažvelgti. Bet ar tikrai pagalbos reikia tik jam? Šios dvi savaitės padovanos didelių staigmenų jiems abiem ir pateiks tokį veiksmų planą, kuris pranoks geriausiose savigalbos knygose aprašytus scenarijus.

"Cecelia Ahern – tikra žodžio meistrė. Pradėjus skaityti, neįmanoma atsitraukti, vienas įvykis veja kitą, o kiekviename naujame skyrelyje, prasidedančiame žodeliu „kaip“, randi vis naują intriguojančią situaciją ir minčių, kaip suteikti daugiau spalvų savo paties gyvenimui. Šis įkvepiantis romanas geriau už visas savigalbos knygas primena, kaip svarbu pajausti kiekvienos patiriamos akimirkos skonį, ir išmoko tiesiog gyventi ir džiaugtis gyvenimu."
Skaitytoja

Iš anglų k. vertė Daiva Jevdokimova

  • Autorius: Cecelia Ahern
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090123959

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip įsimylėti gyvenimą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kaip įsimylėti gyvenimą, kurią skaitytojams dovanoja Cecelia Ahern. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Cecelia Ahern su knyga Kaip įsimylėti gyvenimą jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kaip įsimylėti gyvenimą patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Cecelia Ahern. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kaip įsimylėti gyvenimą palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kaip įsimylėti gyvenimą" perkama kartu