0

Kaip išlikti jaunam

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Kaip išlikti jaunam


Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Pasitelkę Marisos Peer knygą „Kaip išlikti jaunam“ galėsite pakeisti senėjimo procesą, išsaugoti išvaizdą, atmintį ir judrumą. Išmoksite senti pagal metus, bet atrodyti ir jaustis jaunesni.


Ar manote, kad senėjimas neišvengiamas?

Ar jaučiate, kad jo niekaip neįveiksite?

Ar manote, kad prarasite grožį ir atmintį?

Jei taip galvojate, jums būtina perskaityti „Kaip išlikti jaunam“.


Dauguma leidinių apie kovą su senėjimu siūlo pakeisti aprangos stilių ir valgymo įpročius, rinktis tokius produktus, kurie leis jums išlikti jaunesniems. Bet ši knyga kitokia, čia rasite patarimų, kaip per keletą savaičių atjaunėti dešimčia metų ir ne tik taip atrodyti, bet ir jaustis. Patikėkite, tikrai įmanoma rezultatus pamatyti taip greitai, o gal ir dar greičiau. Nustebote? Pamąstykite: viskas, ką darome, turi įtakos tiek mūsų kūnui, tiek protui. Svarbu ne tik tai, kaip elgiamės, bet ir tai, ką galvojame, sakome ir jaučiame, nes visa tai pažadina amžiaus pokyčius organizme.

Pasitelkę knygą „Kaip išlikti jaunam“ galėsite pakeisti senėjimo procesą, išsaugoti išvaizdą, atmintį ir judrumą. Išmoksite senti pagal metus, bet atrodyti ir jaustis jaunesni. Užuot bijoję senatvės, imsite valdyti senėjimą ir gyvensite ilgiau ir geriau. 10 paprastų žingsnių programa pagerins jūsų gyvenimo kokybę, atrodysite ir jausitės pasakiškai bet kuriame gyvenimo tarpsnyje. Autorės patarimai leis būti fiziškai ir protiškai aktyviems, džiaugtis kiekviena gyvenimo diena.


Knygoje „Kaip išlikti jaunam“ taip pat aptariama:

• Kaip nustatyti biologinį amžių ir jį pakeisti.

• Kaip pailginti ląstelių gyvenimą.

• Kaip pakeisti mintis ir įsitikinimus.

• Kaip vizualizacija padeda išlikti jaunam.


Perskaitę „Kaip išlikti jaunam“ jūs jausitės visiškai kitaip!


Iš anglų kalbos vertė Gražina Nemunienė

Ištrauka


„Kiekvienas amžiaus tarpsnis yra arba mirštanti, arba gimstanti svajonė."

Arturas Viljamas Edgaras O'Shaughnessy (1844-1881)

Yra išleista daugybė knygų, žadančių parodyti jums, kaip atrodyti jaunesniems, bet ši knyga kitokia. Dauguma knygų apie kovą su senėjimu siūlo pakeisti aprangos stilių ir valgymo įpročius, rinktis tokius produktus, kurie leis jums išlikti jaunesniems. Aš parodysiu jums, kaip pakeisti mintis ir kaip ne tik atrodyti, bet iš tiesų tapti jaunesniam fiziškai. Knygoje „Kaip išlikti jaunam" rasite patarimų, kaip per keletą savaičių atjaunėti dešimčia metų ir ne tik taip atrodyti, bet ir taip jaustis. Patikėkite, tikrai įmanoma rezultatus pamatyti taip greitai, o gal ir dar greičiau.

Nustebote? Pamąstykite: ar jums kada nors teko išvykti savaitei atostogų ar bent ilgam savaitgaliui, po kurių grįžę išgirdote, kad atrodote pajaunėję? Ar pastebėjote, kad kai kuri nors iš jūsų draugių įsimyli, ji atrodo geriau ir jaunesnė, tiesiog švyti? O gal pastebėjote, kaip švytite jūs pati gerai pasimylėjusi su partneriu? Netgi kai juokiatės, pramogaujate ar šokate pagal mėgstamą muziką, pradedate atrodyti ir jaustis geriau.

Taip atsitinka dėl to, kad viskas, ką darome, turi įtakos tiek mūsų kūnui, tiek protui, ir mes imame manyti, kad esame jauni ar netgi jaunėjame. Kai pradedame bendrauti su savo kūnu tokiu būdu, iš tiesų galime sulėtinti senėjimą ir tapti jaunesni. Svarbu ne tik tai, ką darome, bet ir tai, ką galvojame, sakome ir jaučiame, nes visa tai pažadina organizme amžiaus pokyčius. Šioje knygoje supažindinsiu jus su įvairiais žodiniais ir ne žodiniais būdais, kaip bendrauti su savo protu, kad atjaunėtume. Parodysiu jums, kad poveikis organizmui nėra laikinas ir nepranyksta, nes jūs keisite mąstymą lengvai ir nepaprastai įdomiai, o tai ilgam nuostabiai paveiks jūsų kūną. Vėliau knygoje sužinosite, kaip visu tuo pasinaudoti.

Ar manote, kad senėjimas neišvengiamas? Ar jaučiate, kad jo niekaip neįveiksite? Ar manote, kad prarasite grožį, atmintį, sugebėjimą protauti ir netgi negalėsite laisvai judėti? Jei taip galvojate, jums būtina perskaityti šią knygą. Jūs turite daugybe galimybių keisti senėjimo procesą, gal dar patys šiuo metu nesuvokiate kiek. Jūs galite išlaikyti išvaizdą, atmintį ir judrumą. Galite senti pagal metus, bet atrodyti, jaustis jaunesni ir atitinkamai elgtis. Galiu jums pažadėti, kad vos po kelių dalyvavimo šioje programoje dienų jūs visiškai kitaip jausitės ir, užuot bijoję senatvės, imsite valdyti senėjimą ir sensite pasakiškai, nes niekada nesijausite seni.

Gyvename visuomenėje, kuri labai pabrėžia žmogaus amžių. Žmonės dažnai skirstomi pagal metus, todėl labai daug galvojame apie amžių. Mąstome apie tai, kaip atrodome ir kokie seni jaučiamės. Viena iš priežasčių, dėl kurios taip dažnai mūsų mintys krypsta į amžių, yra ta, kad mes gyvename ilgiau ir fiziškai esame jaunesni būdami to paties amžiaus, kaip mūsų pirmtakai. Vos prieš keletą šimtmečių žmonių gyvenimo trukmė nesiekė ir penkiasdešimties metų, nes gyvenimas buvo kur kas sunkesnis. Tie, kurie peržengdavo penkiasdešimties metų ribą, būdavo pavargę, o jų kūnai išsekinti. Tada žmonės mažai galvodavo apie tai, kaip gyventi ilgai ir jaunai atrodyti. Per palyginti trumpą laiką daug kas pasikeitė. Dabar penkiasdešimtmetis yra jaunas žmogus ir gali tikėtis pragyventi dar tiek pat. Jis tėra gyvenimo pusiaukelėje. Dabartinio penkiasdešimtmečio kūnas labai skiriasi nuo 1900-ųjų penkiasdešimtmečio kūno. Iš tiesų dabartinio penkiasdešimtmečio kūnas prilygsta tų laikų trisdešimt penkerių metų žmogaus kūnui. Vėliau apie tai pasakysiu daugiau, o dabar noriu, kad suprastumėte, kodėl mums taip rūpi senėjimas. Tiesiog prieš mus atsiveria daugybė galimybių senti išliekant jaunyviems. Perskaitę knygą „Kaip išlikti jaunam" sužinosite, kaip atrodyti ir jaustis jaunam bet kuriame amžiaus tarpsnyje, ir suvoksite, kodėl vieni žmonės sensta per greitai, o kiti amžinai išlieka jauni.

Žmonės, kurie gražiai sensta ir išlieka jauni, padeda atspėti, kodėl taip atsitinka. Visi pažįstame kokį nors žmogų, kuris pagal savo amžių atrodo fantastiškai, ir visi galime pateikti pavyzdį žmogaus, kuris perkopęs per aštuoniasdešimt vis dar yra aktyvus, guvus ir jaunas. Dauguma tų žmonių nežino, kodėl jie tokie yra, bet aš žinau. Ne vienus metus tyrinėju senėjimą ir tai, kaip protas gali pristabdyti senėjimo procesą, todėl labai noriu sukauptomis žiniomis pasidalyti su jumis. Kai sužinosite, ką reikia daryti, kad išliktumėte jauni, jums ims patikti tai daryti ir tai taps jūsų viso gyvenimo įpročiu. Netrukus jūs būsite vienas iš tų, į kuriuos žmonės žiūri kaip į nuostabų pavyzdį.

Amerikiečių komikas Džordžas Bernsas pasakė: „Neįmanoma nesenti, bet įmanoma nepasenti." Jis buvo teisus. Galite nustoti atrodyti, jaustis ir elgtis kaip seni žmonės. Ši knyga jums parodys, kaip nesunkiai tą padaryti.

Lengva išmokti metodus, aprašytus knygoje „Kaip išlikti jaunam". Galbūt jums net pasirodys, kad tie pokyčiai yra lengviausi iš visų, kuriuos tik esate darę. Tai puiki investicija, nes ji pakeis jūsų gyvenimą. Naudodamiesi šia knyga, galėsite pagerinti gyvenimo kokybę. Galėsite atrodyti ir jaustis jauni bet kuriame gyvenimo tarpsnyje. Galėsite gyventi ilgiau ir geriau. Geri genai gali jūsų gyvenimą pailginti trejais metais, o šios knygos patarimai leis jums gyventi dar ilgiau, būti fiziškai ir protiškai aktyviems, kad galėtumėte džiaugtis kiekviena gyvenimo diena.

Vienai iš mano klienčių, labai sėkmingai aktorei, per keturiasdešimtąjį gimtadienį jos agentas pasakė, kad ji jau yra per sena tam vaidmeniui, kurio atrankoje dalyvauja, ir jai teks meluoti kalbant apie savo amžių, jei ir toliau norės gauti pagrindinius vaidmenis. Padirbėjau su ja taip, kad ji pakeitė savo įsitikinimą ir pasijuto galinga, energinga ir stipri. Ji suvaidino pagrindinį vaidmenį labai populiariame seriale ir būtent dėl to, kad buvo keturiasdešimtmetė, sulaukė dar daugiau visuomenės dėmesio. Ji suvaidino stiprią, seksualią, nepriklausomą moterį, suprantančią savo vertę. Dėl to, kad seksuali keturiasdešmtmetė vis dar yra retenybė televizijoje, jos programa sulaukė ypač daug dėmesio.

Kita mano klientė panoro susilaukti vaiko, bet jai buvo pasakyta, kad gimdyti būnant 44-erių yra per vėlu. Per mūsų seansus ją įtikinau, kad faktas, jog gimdo vyresnės nei keturiasdešimties metų moterys, nėra naujas. Praeityje, kai moterys turėjo labai dideles šeimas, jos dažnai gimdydavo ir po keturiasdešimties. Taip pat nusprendėme, kad biologiškai jai nėra net keturiasdešimties ir jos kiaušinėliai yra jauni, sveiki ir kokybiški. Remdamasi naujais įsitikinimais, ji pagimdė sveiką kūdikį. Nėštumas ir gimdymas buvo labai lengvi.

Dar vienas penkiasdešimtmetis klientas labai nejaukiai jautėsi darbe, nes jo trisdešimt penkerių metų viršininkas nuolat pasakojo anekdotus apie senus žmones. Vyriškis jaudinosi, kad jau nebėra toks greitas ar tokio aštraus proto. Jį labai gąsdino suprastėjusi atmintis. Teko sugriauti jo baimes ir įtikinti, kad smegenys ir kūnas dar ilgai veiks puikiai, jeigu jis juos tinkamai stimuliuos. Vos po kelių dalyvavimo programoje dienų jis pranešė, kad atmintis pagerėjo ir kad jis pats jaučiasi daug geriau. Vyriškis ėmė suvokti, kad jo viršininkas paprasčiausiai demonstruoja savo nevisavertiškumą, ir jį nustojo jaudinti viršininko komentarai.

Skaitydami šią knygą ir klausydamiesi įrašų, kaip pajaunėti, jūs užsidegsite taip, kaip mano klientai. Susipažinsite su visomis strategijomis, kurios jums padės atrodyti ir jaustis jaunesniems tiek fiziškai, tiek protiškai.

Mums visiems reikia žinoti, kad turime daugiau pasirinkimų, kaip senti, nei manėme. Niekada nebuvo apibrėžta, kas yra normalus senėjimas, taigi tai, ką priskiriame jam, tiesiog yra nenormali būsena. Kiekvieno iš mūsų senėjimas yra skirtingas ir nelengva numatyti, koks jis bus. Visi esame sutikę tokių žmonių (ar apie juos girdėję), kurie jau būdami 30-ies yra pasenę ir perdegę, ir tokių, kurie ir būdami 80-ies yra jauni.


Viso pasaulio mokslininkai dirba mėgindami atrasti, kas mus sendina. Jie ieško būdų, kaip išvengti senėjimo arba bent jį sulėtinti. Tai jau nebe mokslinė fantastika. Tai visiškai realu - jūs galite sulėtinti senėjimą ir aš parodysiu jums kaip. Yra labai daug naujos informacijos, kuri padės jums senėti lėčiau.

Aš myliu gyvenimą, noriu kaip galima ilgiau gyventi kokybiškai ir noriu parodyti jums, kaip tą padaryti. Kovos su senėjimu srityje daroma daug ir yra iš ko pasirinkti. Visame pasaulyje mokslininkai nuolat atranda ką nors naujo. Dabar yra daugybė dalykų, kuriuos galite padaryti, kad nutolintumėte senėjimą. 

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu