⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip išmokti bet ką greitai. Tik per 20 valandų (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-11-30 2.99 SoldOut

Knygos "Kaip išmokti bet ką greitai. Tik per 20 valandų (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

"Viliuosi, kad knyga paskatins jus nušluostyti dulkes nuo jūsų senojo „noriu išmokti" sąrašo, iš naujo peržiūrėti jį ir pradėti mokytis." Josh Kaufman Fort Collins, Koloradas, JAV

„O jei būčiau mokęsis ispanų kalbos..." „Jei tik būčiau mokęsis investavimo subtilybių..." Jei tik...
Mes norime išmokti daugiau dalykų, nei turime tam laiko. Informacijai tapus lengvai prieinamai internetu, norimų išmokti dalykų nuolat daugėja. Kas trukdo to imtis?

Pamirškite „10 000 valandų taisyklę" - išmokti naujų dalykų galima per 20 ar mažiau valandų! Jūs galite mokytis GREIČIAU, įvaldyti bet kurią mokymosi sritį vos per 20 valandų - kalbas, verslo įgūdžius, grojimą muzikos instrumentu ir daug daugiau. Nustokite manyti, kad jums nepavyks.

Taigi, ką norėtum išmokti?

Vienintelis laikas mokytis yra šiandien. Ne rytoj. Ne kitą savaitę. Ne kitą mėnesj ar kitais metais. Šiandien. Galite investuoti savo laiką į naujus įgūdžius ir mokėjimus, kurie padarys jūsų gyvenimą sėkmingesnį, įdomesnį ir džiugesnį... Arba galite švaistyti savo laiką darydami ką nors kita.

Tad ką šiandien veiksite?

TURINYS

Žodis skaitytojui

Pamišusio dėl mokymosi autoriaus portretas / 9

Dešimt greito mokymosi principų / 21

Dešimt efektyvaus mokymosi principų / 35

Joga / 47

Programavimas / 75

Aklasis teksto rinkimas / 135

„Go" / 161

Ukulelė / 215

Burlenčių sportas / 233

Pabaigos žodis / 257

Žodis skaitytojui

IŠTRAUKA

"Tiek daug norėčiau visko nuveikti... O tiek mažai laiko." Toks jau tas šiuolaikinis gyvenimas.

Valandėlę pagalvokite, ko norėtumėte išmokti. Kas būtų jūsų norų sąraše? Kas trukdo to imtis?

Veikiausiai, du dalykai - laikas ir mokymasis.

Karti tiesa: daugiausia pasitenkinimo gyvenime teikiantys dalykai beveik visuomet reikalauja tam tikro gebėjimų lygio. Norint ką nors išmokti, reikia laiko ir pastangų - laiko mes neturime, o pastangų dėti nenorime.

„Imsiuosi to kurią dieną, kai atrasiu laiko."

Jei atvirai, kur kas paprasčiau sėdėti priešais televizorių ar naršyti internete... Taigi, dauguma mūsų taip ir elgiasi, o troškimai taip ir lieka svajonėmis.

Dar vienas ne itin malonus dėsningumas: daugelis dalykų neteikia džiaugsmo tol, kol jų nemokame. Mokydamiesi turime įveikti nusivylimo barjerą, kaip aš jį vadinu, - tai laikotarpis, kuomet jaučiamės siaubingi nemokšos ir puikiai tai suprantame. Kam pradėti ką nors naujo, jei žinai, kad nepavyks?

Argi nebūtų puiku mokytis be nerimo ir baimės? Įveikti nusivylimo barjerą greitai, kad galėtumėte pereiti prie malonumą teikiančios dalies? Mažiau blaškytis tarp sumišimo ir abejonių ir daugiau laiko skirti džiaugsmingiems potyriams?

Ar įmanoma mokytis be kančios, aukojant mažiau laiko ir pastangų?
Iš savo patirties atsakau: taip, tai įmanoma.

Ši knyga yra apie mano asmeninę kelionę į naują dalyką per kuo trumpesnį laiką. Knygos tikslas yra padėti jums visko išmokti kuo greičiau.

Iš patirties galiu pasakyti, jog peržengti nusivylimo barjerą jums prireiks dvidešimties valandų - pradedant visišku neišmanymu, ką daryti, ir baigiant gana neblogais rezultatais.

Tai sisteminis požiūris į greitą mokymąsi. Metodas universalus. Ko benorėtumėte - išmokti naują kalbą, parašyti romaną, nutapyti paveikslą, pradėti verslą ar pilotuoti lėktuvą - pavyks per dvidešimt valandų.

Knyga padės bet ko išmokti per trumpesnį laiką su mažiau energijos. Įdėję šiek tiek sutelktų, strateginių pastangų, pajusite, kaip greit ims sektis, todėl nebebijosite nusivilti.

Knygą pradėsime nuo greito mokymosi principų. Tai nėra sudėtinga, tad neprireiks daug laiko.

Vėliau paaiškinsiu, kaip šiuos principus taikyti realiame gyvenime, ir pailiustruosiu, kaip pats išmokau šešių naujų dalykų, kiekvienam skyręs tik po dvidešimt valandų ar net mažiau, ne daugiau kaip devyniasdešimt minučių per dieną.


  • Autorius: Josh Kaufman
  • Leidėjas: Tobulėjimo projektai
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098210088-BR
  • Vertėjas: Judita Čirvinskienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kaip išmokti bet ką greitai. Tik per 20 valandų (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Protas, intelektas, atmintis

Josh Kaufman pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kaip išmokti bet ką greitai. Tik per 20 valandų (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kaip išmokti bet ką greitai. Tik per 20 valandų (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kaip išmokti bet ką greitai. Tik per 20 valandų (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kaip išmokti bet ką greitai. Tik per 20 valandų (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Josh Kaufman tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kaip išmokti bet ką greitai. Tik per 20 valandų (knyga su defektais)" perkama kartu