Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kaip išsigydyti širdies ir kitas lėtines ligas be vaistų?

Kaina: 20,76 €
Kaina su kodu: 18,69 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
2020-05-27 Laima

Žiauriai, žiauriai gaila išmestų pinigų. Profesoriams ir mokslo daktarams gėda leisti tokią knygą. Su banaliom, šimtus kartų jau daug metų girdimom frazėm. Pavadinimas tai labai skambus, bet apgaulingas.


2024-07-31 20.762 InStock
Į krepšelį 18,69 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Kaip išsigydyti širdies ir kitas lėtines ligas be vaistų? “ aprašymas

Du medicinos profesoriai Algimantas Kirkutis ir Hans Diehl suvienijo savo žinias ir parengė knygą „Kaip išsigydyti širdies ir kitas lėtines ligas be vaistų?“. Leidinyje pristatoma novatoriška medicinos paradigma, kuri teigia, kad įvairias ligas įmanoma gydyti ne tik medikamentais, bet ir keliant žmogaus sąmoningumą, stiprinant jo imunitetą, bei iš esmės keičiant gyvenimo būdą. Pasak autorių, svarbiau ir lengviau yra saugoti savo sveikatą, nei po to gydyti ligas.

Knyga „Kaip išsigydyti širdies ir kitas lėtines ligas be vaistų?“ yra skirta tiek medikams, tiek visiems žmonėms, kurie domisi medicinos naujovėmis bei rūpinasi sveikata. Autoriai leidinyje pasidalino naujausiomis ir patikimomis mokslinėmis žiniomis. Jos padės pasirinkti sveikesnį gyvenimo būdą, užkirsti kelią lėtinėms ligoms arba sumažinti jau atsiradusias sveikatos problemas.

Algimantas Kirkutis ir Hans Diehl vieningai teigia, kad svarbiausia yra ne pulti gydyti širdies ir lėtines ligas, o būtina edukuoti visuomenę bei keisti jos gyvenimo būdą. Šiuolaikinė medicina iš karto griebiasi medikamentų, tačiau didžiausias visuomenės žudikas yra būtent vaistai, naudojami po širdies ligų ar onkologinių susirgimų. Dažniausiai jie tik sumažina simptomus.

Knygos „Kaip išsigydyti širdies ir kitas lėtines ligas be vaistų?“ autoriai sako, kad iš pradžių būtina tvarkytis ne su pasekmėmis, o ne su priežastimis. Žmonėms reikia pradėti laikytis griežtos dietos ir sveikiau gyventi. Per keletą metų galima sumažinti kraujo spaudimą, cholesterolį, savo svorį, o tai yra tiesiausias kelias į sveikatą. Naujas gyvenimo būdas gali būti daug veiksmingesnis širdies ir kitų lėtinių ligų gydymo kelias nei medikamentai.

Algimantas Kirkutis (g. 1954 m. Kaune) – gydytojas kardiologas, habilituotas biomedicinos mokslų daktaras. Medicinos srityje jis dirba jau keturiasdešimt metų. Gydytojas parengė ir publikavo kelis šimtus mokslinių darbų bei straipsnių.

Hans Diehl – klinikinis profilaktinės medicinos profesorius Loma Linda universitete, JAV. Profesorius sukūrė sveikatos gerinimo programą, kurioje dalyvavo 85 tūkstančiai dalyvių. Remdamasis programos rezultatais Hans Diehl paskelbė kelias dešimtis mokslinių straipsnių įrodančių, kad pakeitus gyvenimo būdą įmanoma išvengti lėtinių ligų arba palengvinti jų eigą. Autorius parašė keletą visame pasaulyje populiarių medicininių knygų.2020-05-27

Žiauriai, žiauriai gaila išmestų pinigų. Profesoriams ir mokslo daktarams gėda leisti tokią knygą. Su banaliom, šimtus kartų jau daug metų girdimom frazėm. Pavadinimas tai labai skambus, bet apgaulingas.

Parašykite atsiliepimą apie „Kaip išsigydyti širdies ir kitas lėtines ligas be vaistų? “

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie pagalbą sau, gydymą namuose

Algimantas Kirkutis, Hans Diehl pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Kaip išsigydyti širdies ir kitas lėtines ligas be vaistų? “, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Kaip išsigydyti širdies ir kitas lėtines ligas be vaistų? “ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Kaip išsigydyti širdies ir kitas lėtines ligas be vaistų? “ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Kaip išsigydyti širdies ir kitas lėtines ligas be vaistų? “? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algimantas Kirkutis, Hans Diehl tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Kaip išsigydyti širdies ir kitas lėtines ligas be vaistų? “ perkama kartu