⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip išsigydyti skaudančias nugaras ir sąnarius

Kaina: 7,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-06-30 7.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kaip išsigydyti skaudančias nugaras ir sąnarius" aprašymas

Katastrofiškai auga kaulų, nugarų ir sąnarių ligomis sergančiųjų skaičius. Jau yra nueita taip toli, kad tiesiog neįmanoma rasti žmonių be kaulų deformacijų, stuburo slankstelių pažeidimų, bei sąnarių sutrikimų! Masiškai žmonės ištisais metais laukia eilėse dirbtinių klubo sąnarių ir kelio girnelių! Masiškai atliekamos operacijos, kad bent kiek kompensuotų deformuotų pėdų ir kitus kaulus, suirusius tarpslankstelinius diskus ir net pažeistus slankstelius. Nuo osteomielito jau kenčia daugybė vaikų! Tai nepaprastos kančios. O poliartritas, reumatas jau tapo kasdienybe, beveik norma, ypač po 60 metų. Gydytojas taip ir paaiškina - senatvė! Viskas susidėvėję! Skauda? - Taip turi būti. Senatvėje visur skauda. Nugarą skauda? Ir man skauda! Nieko nepadarysi. Bet jūs juk dar paeinate! Štai, kai jau nebegalėsite paeiti, tada aš jums paskirsiu operaciją - pašalinsime tuos suirusius diskus! Arba dėsime metalinius kelio sąnarius, arba dirbtinius klubo sąnarius.


Bet, jei žmogus to nenori, o tik nori žinoti, kodėl tie kaulai pažeisti - deformuojasi, sutrupa į miltus ar supūliuoja, kyla uždegimai, ir ką daryti, kad juos išsaugotume, ir ką daryti, kad taip nenutikų, apie tai - nė žodžio. Gydytojas tvirtina, kad tai su mityba neturi nieko bendra. Na, bet kalkės, fosforas? Kaip su jais - juk sakėte, kad reikia juos vartoti. Na taip - gerkite pieną, valgykite varškę! Bet deformuotasis kaimo gyventojas nieko kito ir nevalgo, kaip tik savo karvės pieną, varškę. O kaimuose - atrodo, tiesiog invalidų pensionatai - šlubi, skaudančiomis rankomis, nugaromis, vos judantys.


  • Autorius: Ilze Jansone
  • Leidėjas: Ilze Jansone
  • Knygos puslapių skaičius: 150
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789984851945

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kaip išsigydyti skaudančias nugaras ir sąnarius"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie pagalbą sau, gydymą namuose

Ilze Jansone pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kaip išsigydyti skaudančias nugaras ir sąnarius", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kaip išsigydyti skaudančias nugaras ir sąnarius" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kaip išsigydyti skaudančias nugaras ir sąnarius" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kaip išsigydyti skaudančias nugaras ir sąnarius"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ilze Jansone tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kaip išsigydyti skaudančias nugaras ir sąnarius" perkama kartu