TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Kaip išsigydyti visas ligas

5.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2013-11-21 Big Pharma

Kai kam jusu ligos yra labai pelningas biznis.Ne veltui si knyga pasieke tik po beveik 20metų.Jau nekalbant apie Rife 100proc vezio gydymo pasiekimus,kuriems greit bus 100m
Beje,kas skaito anglų k. knygos guli laisvai pdf formate cia:
educate-yourself taskas(.)org, Dr. Hulda Clark Books skyriuje


Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 12.99 SoldOut

Knygos "Kaip išsigydyti visas ligas" aprašymas

Visas pasaulis turi prisikelti iš tamsybės amžių. Turime iš tiesų pažinti infekcijas ir ligas. Turime išmokti jas įveikti. Skelbkime naują gyvenimą be ligų.
Jokio diabeto, jokio padidėjusio kraujospūdžio, jokio vėžio, jokio ŽIV/AIDS, jokios migrenos, jokio diabeto... jokių ligų apskritai!
Kad ir koks iš pirmo žvilgsnio paslaptingas atrodytų susirgimas, jo priežastys dažniausiai būna visai paprastos. Tai yra aplinkos ar maisto produktų tarša ir parazitai. Pašalinkite šias priežastis, ir liga pasitrauks savaime. Neįveikiamų ligų nėra!
Sveikata nėra vien ligos nebuvimas. Sveikata – tai gera savijauta, padėka už gyvenimo dovaną. Tai laimė matyti žydrą dangų, regėti žydinčias gėles ir krykštaujančius iš džiaugsmo vaikus. Galų gale sveikata – tai nepamirštami geri vaikystės dalykai, tai tikėjimas, kad didžioji jų dalis vis dar yra kartu su jumis.
Jums nereikia brangių ir šalutinį poveikį turinčių vaistų. Savo negalavimus galite įveikti ir be jų – padės paprastas elektroninis prietaisas, vaistažolių receptai ir higienos taisyklės. Tokiu būdu išsigydysite patys ir padėsite sveikti savo artimiesiems. Hulda Regehr Clark, šios knygos autorė, Saskačevano universitete (Kanada) studijavo biologiją ir baigusi studijas su pagyrimu gavo magistro laipsnį. Paskui, po dvejų metų studijų McGillio universitete, ji įstojo į Minesotos universitetą, kur studijavo biofiziką ir ląstelės biologiją. Ten jai buvo suteiktas daktaro laipsnis. Vėliau ji pradėjo verstis privačia sveikatos konsultantės praktika ir sukūrė savo ligų gydymo metodą. Daktarės Clark metodo esmė yra jos sukurtas elektroninis prietaisas, naikinantis organizmo parazitus, ir laiko patikrinti vaistažolių receptai.
Skaitykite ir būkite sveiki!


  • Autorius: Hulda Regehr Clark
  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 448
  • Formatas: 17x24, minkštas viršelis
  • ISBN ar kodas: 9789955599739

Kiti taip pat domėjosi


2013-11-21

Kai kam jusu ligos yra labai pelningas biznis.Ne veltui si knyga pasieke tik po beveik 20metų.Jau nekalbant apie Rife 100proc vezio gydymo pasiekimus,kuriems greit bus 100m
Beje,kas skaito anglų k. knygos guli laisvai pdf formate cia:
educate-yourself taskas(.)org, Dr. Hulda Clark Books skyriuje

2011-12-02

Si knyga padeda man sutaupyti laika,lesas ir atstatyti sveikata.Ko negali siandien duoti \"akademine medicina,per ja praradau sveikata. Vilnius 2011.12.02

2010-01-18

Labai sudomino,senai studijuoju panasias idejas.

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip išsigydyti visas ligas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie pagalbą sau, gydymą namuose

Hulda Regehr Clark pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kaip išsigydyti visas ligas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kaip išsigydyti visas ligas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kaip išsigydyti visas ligas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kaip išsigydyti visas ligas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Hulda Regehr Clark tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kaip išsigydyti visas ligas" perkama kartu