⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip įveikti vėžį pagal Ilzės Jansonės sistemą

Kaina: 6,69 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-06-30 6.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kaip įveikti vėžį pagal Ilzės Jansonės sistemą" aprašymas

Metas praskleisti paslaptingą šydą nuo sąvokos „vėžys"! Buvo pasakojama, kad niekas pasaulyje nežino, dėl ko jis atsiranda ir ką daryti, kad vėžiu nesusirgti. Kaip Gamtos produktais gydyti jau esamą vėži?

Žmonės nežino priešvėžinių augaIų, bet nežino ir vėžio sukėlėjų, nei kaip formuojasi vėžio ląstelės, nors pasaulyje tą jau žino seniai.

1931 metais vokiečių mokslininkui Otto Varburgui paskirta Nobelio premija už išaiškinimą, kaip atsiranda ir dėl ko susiformuoja vėžio ląstelės, ką reikėtų daryti, kad vėžiu nesusirgti niekada. Apie tai ir apie vėžio gydymą bus šioje knygelėje, ji skirta tiems, kurie nenori kvailai mirti „saldžia mirtimi". Galėsite išsigelbėti patys ar išgelbėti savo artimus žmones.

Dar knygoje pasakojama apie tai, kad vėžys, būdamas džentelmenas, praneša apie savo atėjimą gėrybinių darinių pavidalu. Jeigu organizmas pats susidoroja su gėrybiniais augliais, tai piktybiniai augliai nesusiformuoja. Bet jei juos pašalina chirurginiu būdu, tai atsiras nauji ir dar piktybesni.

Pasaulyje cheminių vaistų nuo vėžio dar niekas neišrado ir jų nebus. Juos seniai sukūrė Dievas - reikia tik vartoti! Reikia žinoti, kokius ir kaip naudoti, kad atsistatytų pažeistas organas. Bet pirmiausia reikia pašalinti vėžiui palankų foną ir atsisakyti sukėlėjų - CUKRAUS, BALTŲ MILTŲ, DRUSKOS IR ACTO! Pagal lizės Jansonės sistemą visa tai tvarkoma vienu metu.


  • Autorius: Ilze Jansone
  • Leidėjas: Ilze Jansone
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 112
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789934583193

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kaip įveikti vėžį pagal Ilzės Jansonės sistemą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos knygos apie sveikatą

Ilze Jansone pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kaip įveikti vėžį pagal Ilzės Jansonės sistemą", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kaip įveikti vėžį pagal Ilzės Jansonės sistemą" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kaip įveikti vėžį pagal Ilzės Jansonės sistemą" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kaip įveikti vėžį pagal Ilzės Jansonės sistemą"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ilze Jansone tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kaip įveikti vėžį pagal Ilzės Jansonės sistemą" perkama kartu