0

Kaip įveikti vėžį pagal Ilzės Jansonės sistemą

Internetu: 6,69 €
Knygyne: 7,99 €*
Sutaupote: 1.30 € (17%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Kaip įveikti vėžį pagal Ilzės Jansonės sistemą

  • Leidėjas: Ilze Jansone
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 112
  • ISBN ar kodas: 9789934583193

6.69 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Metas praskleisti paslaptingą šydą nuo sąvokos „vėžys"! Buvo pasakojama, kad niekas pasaulyje nežino, dėl ko jis atsiranda ir ką daryti, kad vėžiu nesusirgti. Kaip Gamtos produktais gydyti jau esamą vėži?

Žmonės nežino priešvėžinių augaIų, bet nežino ir vėžio sukėlėjų, nei kaip formuojasi vėžio ląstelės, nors pasaulyje tą jau žino seniai.

1931 metais vokiečių mokslininkui Otto Varburgui paskirta Nobelio premija už išaiškinimą, kaip atsiranda ir dėl ko susiformuoja vėžio ląstelės, ką reikėtų daryti, kad vėžiu nesusirgti niekada. Apie tai ir apie vėžio gydymą bus šioje knygelėje, ji skirta tiems, kurie nenori kvailai mirti „saldžia mirtimi". Galėsite išsigelbėti patys ar išgelbėti savo artimus žmones.

Dar knygoje pasakojama apie tai, kad vėžys, būdamas džentelmenas, praneša apie savo atėjimą gėrybinių darinių pavidalu. Jeigu organizmas pats susidoroja su gėrybiniais augliais, tai piktybiniai augliai nesusiformuoja. Bet jei juos pašalina chirurginiu būdu, tai atsiras nauji ir dar piktybesni.

Pasaulyje cheminių vaistų nuo vėžio dar niekas neišrado ir jų nebus. Juos seniai sukūrė Dievas - reikia tik vartoti! Reikia žinoti, kokius ir kaip naudoti, kad atsistatytų pažeistas organas. Bet pirmiausia reikia pašalinti vėžiui palankų foną ir atsisakyti sukėlėjų - CUKRAUS, BALTŲ MILTŲ, DRUSKOS IR ACTO! Pagal lizės Jansonės sistemą visa tai tvarkoma vienu metu.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu