0

Kaip kalbėti ir elgtis, kad visada pasiektum, ko trokšti

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Kaip kalbėti ir elgtis, kad visada pasiektum, ko trokšti

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 10,6 x 17,2 , minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9786094032042

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kaip kalbėti ir elgtis, kad visada pasiektum, ko trokšti" aprašymas
Bendravimas – dviejų krypčių gatvė. Kad jis vyktų efektyviai, informacijos siuntėjas turi ieškoti grįžtamojo ryšio ir gauti jį iš informacijos gavėjo, turi būti tikras, kad jį supranta.
Šioje knygoje Deilas Karnegis ir jo sekėjai, sukaupę devynių dešimtmečių patirtį, dalijasi mintimis, kaip pagerinti bendravimą žodžiu ir raštu, kad darbas ir kitos gyvenimo sritys būtų sėkmingos, kaip klausytis ir tinkamai išgirsti, kaip kalbėti, kad būtum suprastas visų ir visose situacijose.

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip kalbėti ir elgtis, kad visada pasiektum, ko trokšti"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kaip kalbėti ir elgtis, kad visada pasiektum, ko trokšti, kurią skaitytojams dovanoja Dale Carnegie. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Dale Carnegie su knyga Kaip kalbėti ir elgtis, kad visada pasiektum, ko trokšti jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kaip kalbėti ir elgtis, kad visada pasiektum, ko trokšti patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dale Carnegie. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kaip kalbėti ir elgtis, kad visada pasiektum, ko trokšti palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kaip kalbėti ir elgtis, kad visada pasiektum, ko trokšti" perkama kartu