0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Kaip kalbėti su mažais vaikais, kad jie klausytų

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS

Kaip kalbėti su mažais vaikais, kad jie klausytų


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kaip kalbėti su mažais vaikais, kad jie klausytų" aprašymas
Pastaruosius tris dešimtmečius viso pasaulio mamos ir tėčiai, ieškodami praktiškų ir veiksmingų auklėjimo būdų, kliaujasi A. Faber ir E. Mazlish bestseleriu „Kaip kalbėti su vaikais, kad jie klausytų, ir kaip klausyti, kad vaikai kalbėtų“, Boston Globe tituluotu „auklėjimo biblija“.
Milijonai skaitytojų pamilo šią knygą, tačiau daugeliui kilo klausimų, kaip joje aprašomas strategijas pritaikyti auklėjant jaunesnio amžiaus vaikus.
Atsiliepdamos į tėvų pagalbos šauksmą, auklėjimo ekspertės Joanna Faber (Adelės Faber dukra) ir Julie King pritaiko išbandytas ir patikimas „Kaip kalbėti su mažais vaikais, kad jie klausytų“ bendravimo strategijas mažiesiems – 2–7-erių metų amžiaus vaikams.

Naujojoje knygoje autorės dalijasi dar nepasakotomis, žaismingai iliustruotomis tėvų ir mokytojų istorijomis, pateikia naudingų patarimų, kaip spręsti kasdienius sunkumus, kurie pažįstami visiems, auginantiems vaikus ar su jais dirbantiems.

Remdamiesi knygoje „Kaip kalbėti su mažais vaikais, kad jie klausytų“ siūlomomis technikomis, tėvai užmegs tvirtesnius ir džiaugsmingesnius santykius su mažaisiais, užaugins savimi pasitikinčias, linkusias bendradarbiauti asmenybes.

Iš anglų kalbos vertė Indrė Poliuškevičienė

  • Autorius: Joanna Faber, Julie King
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 416
  • Formatas: 14x21, kieti viiršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415024698

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip kalbėti su mažais vaikais, kad jie klausytų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Vaikų ugdymo ir auklėjimo knygos

Joanna Faber, Julie King parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kaip kalbėti su mažais vaikais, kad jie klausytų, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kaip kalbėti su mažais vaikais, kad jie klausytų aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kaip kalbėti su mažais vaikais, kad jie klausytų už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kaip kalbėti su mažais vaikais, kad jie klausytų? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Joanna Faber, Julie King tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kaip kalbėti su mažais vaikais, kad jie klausytų" perkama kartu