0

Kaip kalbėti su vaikais, kad jie klausytų ir kaip klausyti, kad vaikai kalbėtų ("Mamos biblioteka")

5.0
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2017-12-01 Jolita

Puiki knyga, daug naudingų patarimų.

Informacija

Kaip kalbėti su vaikais, kad jie klausytų ir kaip klausyti, kad vaikai kalbėtų ("Mamos biblioteka")

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 18x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 280
  • ISBN ar kodas: 9785415021086

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kaip kalbėti su vaikais, kad jie klausytų ir kaip klausyti, kad vaikai kalbėtų ("Mamos biblioteka")" aprašymas

"Viskas, kas mums yra duota - tai galimybės būti vienokiais ar kitokiais."

Jose Ortega Y Gasset

Adele Faber ir Elaine Mazlish – visame pasaulyje pripažintos ir daugybę apdovanojimų laimėjusios suaugusiųjų-vaikų santykių ekspertės. Jų dėstomos paskaitos ir sukurtos bendravimą gerinančios programos naudojamos tūkstančių įvairiausių grupių, o knygos išleistos daugiau nei dvidešimčia kalbų ir parduotos daugiau nei trijų milijonų tiražu.


"Kaip kalbėti su vaikais, kad jie klausytų ir kaip klausyti, kad vaikai kalbėtų"
- t
ai praktiškas ir aiškus gidas tėvams, norintiems efektyviai bendrauti su savo vaikais. Gausybė aprašymų, pavyzdžių ir iliustracijų pateikia paprastos informacijos ir žinių, kuriomis tėvai gali nedelsiant pasinaudoti praktiškai – mokytis kalbėtis bei spręsti problemas.

Tai knyga, kuria galima naudotis individualiai arba grupėse, o joje aprašomi būdai yra tinkami visiems vaikams nepriklausomai nuo jų amžiaus.

Jau klasika tapęs kūrinys šiuo metu yra toks pats aktualus ir naudingas kaip ir tuomet, kada pirmą kartą pasirodė prieš trisdešimt metų.


Iš anglų kalbos vertė Indrė Padarauskaitė

Turinys

TURINYS


Laiškas skaitytojams  / 9

Kaip skaityti šią knygą  / 11


1 Padėti vaikams susidoroti su savo jausmais / 15

2 Patrauklus bendradarbiavimas / 57

3 Alternatyvos bausmėms / 97

4 Savarankiškumo skatinimas / 143

5 Pagyrimai / 177

6 Vaikų išlaisvinimas iš jiems priskirtų vaidmenų / 205

7 Apibendrinant / 231

Apie ką gi visa tai? / 237


BAIGIAMASIS ŽODIS

Po dvidešimties metų / 241

I Laiškai / 245

II Taip, bet... O jeigu... Kas, jeigu... / 259

III Jų gimtoji kalba / 271
2017-12-01

Puiki knyga, daug naudingų patarimų.

2016-08-26

rerere

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip kalbėti su vaikais, kad jie klausytų ir kaip klausyti, kad vaikai kalbėtų ("Mamos biblioteka")"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kaip kalbėti su vaikais, kad jie klausytų ir kaip klausyti, kad vaikai kalbėtų ("Mamos biblioteka"), kurią skaitytojams dovanoja Adele Faber, Elaine Mazlish. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Adele Faber, Elaine Mazlish su knyga Kaip kalbėti su vaikais, kad jie klausytų ir kaip klausyti, kad vaikai kalbėtų ("Mamos biblioteka") jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kaip kalbėti su vaikais, kad jie klausytų ir kaip klausyti, kad vaikai kalbėtų ("Mamos biblioteka") patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Adele Faber, Elaine Mazlish. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kaip kalbėti su vaikais, kad jie klausytų ir kaip klausyti, kad vaikai kalbėtų ("Mamos biblioteka") palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kaip kalbėti su vaikais, kad jie klausytų ir kaip klausyti, kad vaikai kalbėtų ("Mamos biblioteka")" perkama kartu