0

Kaip kiras gintarus rinko

Kaina internetu: 7,69 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 1.30 € (15%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kaip kiras gintarus rinko

  • Leidėjas: Homo liber
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 19x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 40
  • ISBN ar kodas: 9786094462085

2020-10-31 7.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kaip kiras gintarus rinko" aprašymas

Gintarinės pasakaitės „Kaip kiras gintarus rinko“ – pirmoji jos sukurta (tekstas ir piešiniai) knyga vaikams, kurią įkvėpė Baltijos jūra, prie kurios autorė šiuo metu ir gyvena.  

Daiva Molytė–Lukauskienė (g. 1967) – poetė, rašytoja, dailininkė, Lietuvos rašytojų sąjungos narė (nuo 2007 m.). Yra išleidusi keturias pačios iliustruotas poezijos knygas, surengusi keletą savo tapybos darbų parodų.

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip kiras gintarus rinko"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių autorių literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Kaip kiras gintarus rinko, kurį parašė Daiva Molytė-Lukauskienė. Siūlome ne tik išsamų Kaip kiras gintarus rinko aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Daiva Molytė-Lukauskienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Kaip kiras gintarus rinko. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Kaip kiras gintarus rinko dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Kaip kiras gintarus rinko" perkama kartu