Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kaip kurmiukas norėjo sužinoti, kas jam pridarė ant galvos

Kaina: 11,79 €
Kaina su kodu: 7,66 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-07-31 11.79 InStock
Į krepšelį 7,66 € -35% su kodu
PATOGU

Knygos „Kaip kurmiukas norėjo sužinoti, kas jam pridarė ant galvos“ aprašymas

Vaikų literatūros klasika! Paveikslėlių knyga „Kaip kurmiukas norėjo sužinoti, kas jam pridarė ant galvos“ tema, apie kurią suaugusieji nemėgsta kalbėti, bet kuri labai domina vaikus! Ši knygelė išversta į 36 kalbas, jos tiražas pasaulyje siekia beveik 3 milijonus egzempliorių.

Kaip ir kiekvieną dieną, kurmiukas kyšteli galvą iš po žemių pažiūrėti, ar jau pakilo saulė. Štai tada kažkas išdrįsta jam pridaryti tiesiai ant galvos! Bet kas? Nieko nelaukęs kurmiukas leidžiasi ieškoti tikrojo kaltininko. Kelionė kartu su kurmiuku po gyvūnų pasaulį smagi, labai juokinga ir pamokanti, o istorijos pabaiga visai netikėta!

Knyga „Kaip kurmiukas norėjo sužinoti, kas jam pridarė ant galvos“ nominuota Vokietijos jaunimo literatūros premijai, pagal ją sukurtas miuziklas.

Šią knygą iliustravo garsus vokiečių rašytojas ir dailininkas Wolfas Elbruchas, apdovanotas Hanso Christiano Anderseno medaliu ir pelnęs svarbiausią tarptautinį vaikų literatūros apdovanojimą – Astridos Lindgren premiją. „Odilė“ yra išleidusi Wolfo Elbrucho paveikslėlių knygą „Antis, Mirtis ir tulpė“.

Werneris Holzwarthas – vaikų rašytojas, Veimaro Bauhauzo universiteto vizualinės komunikacijos profesorius.


  • Autorius: Wolf Erlbruch, Werner Holzwarth
  • Iliustratorius: Wolf Elbruch
  • Leidėjas: Odilė
  • Išleidimo metai: 2024
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 30x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098222760
  • Vertėjas: Rūta Jonynaitė
  • Iš kokios kalbos versta: vokiečių

Parašykite atsiliepimą apie „Kaip kurmiukas norėjo sužinoti, kas jam pridarė ant galvos“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Kaip kurmiukas norėjo sužinoti, kas jam pridarė ant galvos“, kurį pristato Werner Holzwarth, Wolf Erlbruch. Siūlome ne tik išsamų „Kaip kurmiukas norėjo sužinoti, kas jam pridarė ant galvos“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Werner Holzwarth, Wolf Erlbruch. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Kaip kurmiukas norėjo sužinoti, kas jam pridarė ant galvos“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Kaip kurmiukas norėjo sužinoti, kas jam pridarė ant galvos“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Kaip kurmiukas norėjo sužinoti, kas jam pridarė ant galvos“ perkama kartu