0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip laimėti kovą prieš mastitą

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 9.99 SoldOut

Knygos "Kaip laimėti kovą prieš mastitą" aprašymas

Knyga skirta ūkininkams, gyvulininkystės ir veterinarijos srities specialistams bei studentams.Parašykite atsiliepimą apie "Kaip laimėti kovą prieš mastitą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Kaip laimėti kovą prieš mastitą", kurią skaitytojams dovanoja W.Nelson Philpot, Stephen C. Nickerson. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar W.Nelson Philpot, Stephen C. Nickerson su knyga "Kaip laimėti kovą prieš mastitą" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kaip laimėti kovą prieš mastitą" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė W.Nelson Philpot, Stephen C. Nickerson. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kaip laimėti kovą prieš mastitą" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kaip laimėti kovą prieš mastitą" perkama kartu