0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip mes išgarsėjome

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 5.99 SoldOut

Knygos "Kaip mes išgarsėjome" aprašymas

Vienoje klasėje mokosi Diena ir Živilė. Jos yra dvynės. Sesutės greit susidraugauja su nauju klasės mokiniu Mykolu. Jo senelis - girininkas, todėl Mykolas pažįsta visus paukščius ir medžius. Norėdamas įrodyti, kad netuščiai didžiuojasi savo žiniomis, Mykolas prikalbina sesutes leistis į didžiąją ekspediciją. Dabar telieka sužinoti, kaip gi Diena, Živilė ir Mykolas išgarsėjo.

Ši knyga apie tai, kaip vaikai mokosi pažinti pasaulį. Ji papasakos apie nuotykius ir sunkumus, apie mokyklą ir šeimą, apie draugystę, kuri ištveria visus išbandymus.


Populiari rašytoja Vilė Vėl, kurios apysaka "Parašyk man iš Afrikos" išrinkta geriausia 2003 m. knyga vaikams ir jaunimui, pristato skaitytojams naujausią kūrinį. Jį iliustravo žymi grafikė, daugybės konkursų nominantė Agnė Kananaitienė.


  • Autorius: Vilė Vėl
  • Leidėjas: Metodika
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094440823

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip mes išgarsėjome"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Kaip mes išgarsėjome", kurią skaitytojams dovanoja Vilė Vėl. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vilė Vėl su knyga "Kaip mes išgarsėjome" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kaip mes išgarsėjome" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vilė Vėl. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kaip mes išgarsėjome" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kaip mes išgarsėjome" perkama kartu