⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip mes kuriame atsiminimus ir kaip atsiminimai kuria mus

Kaina: 10,79 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-02-28 10.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kaip mes kuriame atsiminimus ir kaip atsiminimai kuria mus" aprašymas

Sunday Times metų knyga „Kaip mes kuriame atsiminimus ir kaip atsiminimai kuria mus“.

Kiekvieno iš mūsų gyvenime pasitaiko tokių įvykių, kuriuos patirdami jau žinome, kad jie visam laikui įsirėš į mūsų atmintį. Kartais ši nuojauta būna ypač stipri, nors nėra praregėjimas, ir ima atrodyti, kad aptikai naują suvokimo lygmenį.

Liūdesio šešėlis, meilės pliūpsnis, netekties gėla, nevilties ar apgailestavimo šuoras. Atsiminimai gali mus sujaudinti, dažniausiai tai atsitinka tada, kai mažiausiai tikimės. Jie žymi procesą, nuolat vykstantį mūsų kasdienybės fone. Šis procesas mus formuoja – filtruoja aplinkinį pasaulį, paveikia elgseną ir maitina vaizduotę.

Veronica O'Keane, garsi psichiatrė, profesorė, daug metų stebėjo atminties sąsajas su patirtimi. Knygoje „Kaip mes kuriame atsiminimus ir kaip atsiminimai kuria mus" autorė kelia daug klausimų.

• Kodėl atsiminimai gali būti išgyvenami taip tikroviškai?
• Kaip su jais siejasi mūsų pojūčiai ir suvokimas?
• Kodėl atminčiai labai svarbi yra vieta?
• Ar egzistuoja tokie dalykai, kaip „tikri" ir „apgaulingi" atsiminimai?
• Ir svarbiausia, kas vyksta, kai atminties procesą sutrikdo psichinė liga?

Pasitelkdama skaudžias savo pacientų istorijas, daugybę pavyzdžių iš literatūros kūrinių, žinomų pasakų ir naujausius neuromokslo tyrimus, Veronica O'Keane keičia mūsų supratimą apie nepaprastas žmogaus smegenų paslaptis – nuo vaikystės ir paauglystės iki gyvenimo pabaigos.


  • Pavadinimas originalo kalba: THE MATTER OF MEMORY: How we Make Memories and How they Make Us
  • Autorius: Veronica O’Keane
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090150641

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kaip mes kuriame atsiminimus ir kaip atsiminimai kuria mus"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

Veronica O’Keane pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kaip mes kuriame atsiminimus ir kaip atsiminimai kuria mus", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kaip mes kuriame atsiminimus ir kaip atsiminimai kuria mus" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kaip mes kuriame atsiminimus ir kaip atsiminimai kuria mus" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kaip mes kuriame atsiminimus ir kaip atsiminimai kuria mus"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Veronica O’Keane tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kaip mes kuriame atsiminimus ir kaip atsiminimai kuria mus" perkama kartu