0

Kaip nutildyti protą. Meditacija ir gera sveikata

  • Nuolaida knygai -24%
Kaina internetu: 5,49 €
Kaina knygyne: 7,19 €*
Sutaupote: 1.70 € (24%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kaip nutildyti protą. Meditacija ir gera sveikata

  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 168
  • ISBN ar kodas: 9786094690556

2021-01-31 5.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kaip nutildyti protą. Meditacija ir gera sveikata" aprašymas

Šioje knygoje "Kaip nutyldyti protą. Meditacija ir gera sveikata" vienas didžiausių XX amžiaus filosofų Osho kalba apie meditaciją kaip apie veiksmingą proto nuraminimo būdą.

Neramus protas – didžiausia šiuolaikinio žmogaus problema. Neramus protas, užuot buvęs geras žmogaus tarnas, tampa jo šeimininku. Kai protas panyra į tylą, gyvenimas tampa panašus į nuostabų meno kūrinį.

Iš anglų kalbos vertė Laimutė Marija Žukauskienė

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip nutildyti protą. Meditacija ir gera sveikata"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Meditacija, hipnozė, joga

Osho parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kaip nutildyti protą. Meditacija ir gera sveikata, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kaip nutildyti protą. Meditacija ir gera sveikata aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kaip nutildyti protą. Meditacija ir gera sveikata už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kaip nutildyti protą. Meditacija ir gera sveikata? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Osho tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Kaip nutildyti protą. Meditacija ir gera sveikata" perkama kartu