0

Kaip pagimdyti tobulą kūdikį

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Kaip pagimdyti tobulą kūdikį

  • Leidėjas: Prosveta
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9955-9707-0-7

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kaip pagimdyti tobulą kūdikį" aprašymas
Izvoro raštų rinkinys ; Nr. 214
Visatoje egzistuoja du esminiai pradai, kurie atsispindi visuose gamtos ir gyvenimo reiškiniuose ir vadinami vyriškuoju ir moteriškuoju pradu. Visa pasaulyje yra sukurta šių dviejų pradų. Visur gamtoje jūs regėsite tik šių dviejų pradų veiklą besireiškiačią įvairiausiom formom ir matmetinimis. Jūs įžvelgsite juos ir pačiame žmoguje, ne tik fiziniame jo kūne, bet ir psichinėje esybėje, kur dvasia ir protas atspindi vyriškąjį pradą, o siela ir širdis - moteriškąjį. Šie du pradai privalo veikti drauge; atsiskyrę jie tampa bevaisiai, todėl jie visuomet ieško vienas antro...

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip pagimdyti tobulą kūdikį"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kaip pagimdyti tobulą kūdikį, kurią skaitytojams dovanoja Omraam Mikhael Aivanhov. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Omraam Mikhael Aivanhov su knyga Kaip pagimdyti tobulą kūdikį jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kaip pagimdyti tobulą kūdikį patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Omraam Mikhael Aivanhov. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kaip pagimdyti tobulą kūdikį palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kaip pagimdyti tobulą kūdikį" perkama kartu