-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: 123KNYGA
Grožinė literatūra SUPERKAINA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip pakeisti protą (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-07-31 5.99 SoldOut

Knygos "Kaip pakeisti protą (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

New York Times bestseleriu tapusi knyga „Kaip pakeisti protą“ apžvelgia kintantį požiūrį į terapinį psichedelikų vartojimą, o jos autorius Michael Pollan dalinasi ir profesionaliomis žiniomis, ir asmeniškiausiais savo išgyvenimais.

Depresiją, nerimą ir psichikos sutrikimus įprastai gydome pasitelkdami psichoterapeutų konsultacijas ar vartodami medikamentus. Tačiau amerikiečių žurnalistas Michael Pollan nusprendė pasidomėti alternatyviomis gydymo galimybėmis. Jis atsigręžė į septintajame dešimtmetyje itin perspektyvia laikyta psichedelikų terapiją, kurią sužlugdė neigiamas visuomenės požiūris į hipių subkultūrą, kur šios medžiagos paplito visai ne gydymo sumetimais. Knygos „Kaip pakeisti protą“ autorius remiasi naujomis įžvalgomis ir kviečia iš naujo pažvelgti į gydomąjį jų potencialą.

Knygos autorius aiškinasi, kaip LSD ir psilocibinas, veiklioji „magiškųjų grybų“ medžiaga, naudojami gydant depresiją, nerimą ir įvairias priklausomybes. Tačiau netikėtai tai tampa labai asmeniška knyga. Gilindamasis į psichedelikų veikimą, Michael Pollan suprato, kad ir sveikiems žmonėms jie gali padėti susidoroti su kasdieniais iššūkiais.

„Kaip pakeisti protą“ – tai pasakojimas apie keisčiausias sąmonės būsenas ir proto ribas, mokslo pasiekimų apžvalga ir pažintis su pogrindine psichodelikais gydančių terapeutų bendruomene. Šiuo žurnalistiniu tyrimu bandoma atskirti pelus nuo grūdų ir išsiaiškinti, kokie mitai gaubia perspektyvų gydymo metodą.

„Kaip pakeisti protą“ sujungia mokslą, atsiminimų žanrą, kelionių aprašymus ir mediciną – tai neeilinis „įsitraukimo žurnalistikos“ pavyzdys. Tikrasis Pollano knygos objektas – ne narkotikai ir jų vartojimas, bet žmogaus sąmonė ir jos ribos. Joje bandoma spręsti amžiną klausimą, kaip negandų ir skausmo pilname pasaulyje rasti gyvenimo prasmę ir patirti visus jo džiaugsmus.

Michael Pollan – amerikiečių žurnalistas, kurio temos apima maistą, aplinkosaugą, žemės ūkį ir sveikatą. Daugiau kaip 25 metus kuriantis autorius išleido devynias knygas, iš jų viena („Apginkime maistą. Valgytojo manifestas“) išverstą į lietuvių kalbą.

„Pollano žurnalistinis tyrimas skirtas tiems, kuriems psichedelikai tėra juokelių apie Vudstoko kartą dalis. Bet ir tie, kurie mato jų terapinį potencialą, čia ras argumentų prieš dažnai sutinkamą užsispyrimą ir siaurą požiūrį. Įtraukianti ir informatyvi knyga.“
Boston Globe

„Pollaną galima pagirti už tai, kad būdamas vienas iš profesionaliausių mokslo temos autorių, prireikus geba įveikti žanro rėmus ir palikti nuošalyje įsitikinimą, kad tikrą supratimą atneša tik materialistinis aiškinimas. Viena svarbiausių šios knygos žinučių ta, kad gydomąją psichedelikų naudą sunkiai sergantiems ir mirštantiems žmonėms galima atskirti nuo jų sukeliamų mistinių patirčių.“
The Guardian

Iš anglų kalbos vertė Rada Stašytė


  • Autorius: Michael Pollan
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 416
  • Formatas: 16x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094273681-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kaip pakeisti protą (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Protas, intelektas, atmintis

Michael Pollan pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kaip pakeisti protą (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kaip pakeisti protą (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kaip pakeisti protą (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kaip pakeisti protą (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Michael Pollan tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kaip pakeisti protą (knyga su defektais)" perkama kartu