0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip parduoti dramblį

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Kaip parduoti dramblį


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 4.21 SoldOut
Knygos "Kaip parduoti dramblį" aprašymas
51 būdas, kaip padaryti pirkėją laimingą... ir priversti pirkti.
Knyga „Kaip parduoti dramblį“ skirta specialistams, dirbantiems pardavimo srityje: pardavimo vadybininkams, pardavimo atstovams, pardavėjams-konsultantams. Čia aprašomi pagrindiniai psichologiniai mechanizmai, vykstantys sandorio sudarymo metu: kliento įvertinimas, produkto pristatymas, kliento abejonių išsklaidymas ir sandorio užbaigimas. Analizuojami verslo komunikacijos metodai, kurie leidžia stiprinti pasitikėjimą savimi ir plėtoti kūrybinę asmenybės pusę.
Asia Baryševa – sertifikuota tarptautinio lygio vadybos konsultantė, dirbusi su didžiausiomis Rusijos įmonėmis. Pagal žurnalų reitingus ji patenka į geriausių šalies pardavimo specialistų dešimtuką.
Serija „Pardavimas 100%“ – tai lietuvių kalba leidžiamos geriausios knygos apie pardavimą. Didelio skaitytojų dėmesio sulaukė ankstesnės šios serijos knygos: „Išmok parduoti“, „Menas parduoti“ ir „Aktyvūs pardavimai“.

  • Autorius: Asya Barysheva
  • Leidėjas: Eugrimas
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • Formatas: kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094370618

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip parduoti dramblį"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kaip parduoti dramblį, kurią skaitytojams dovanoja Asya Barysheva. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Asya Barysheva su knyga Kaip parduoti dramblį jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kaip parduoti dramblį patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Asya Barysheva. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kaip parduoti dramblį palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kaip parduoti dramblį" perkama kartu