0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip parduoti ratą. Kaip jums, jūsų kompanijai ir jūsų klientams išsirinkti geriausią pardavimo būdą

5.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 21,99 €
Kaina knygyne: 24,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (13%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-11-10 Marius

Kaip parduoti ratą. Kaip jums, jūsų kompanijai ir jūsų klientams išsirinkti geriausią pardavimo būdą


2021-06-30 21.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kaip parduoti ratą. Kaip jums, jūsų kompanijai ir jūsų klientams išsirinkti geriausią pardavimo būdą" aprašymas

Knyga "Kaip parduoti ratą. Kaip jums, jūsų kompanijai ir jūsų klientams išsirinkti geriausią pardavimo būdą" parašyta apsakymo forma. Tačiau visa, kas joje rašoma apie pardavėjus ir klientus, išplaukia iš empirinių tyrimų, vykdytų daugiau kaip 25 metus.


"Padarėme išvadas, kad pasaulinės klasės pardavėjų dar labai mažai. Didžioji dauguma jų pilnai neišnaudoja visų savo galimybių. Kad nėra tokio dalyko, kaip tobulas pardavėjas, vienodai efektyviai aptarnaujantis visus pirkėjus. Nustatėme, kad vadinamosios pardavimų superžvaigždės paprastai labai neefektyvios, kai susiduria su konkrečiais, taip vadinamais "riešutai ir varžtai" pardavimais, sudarančiais daugelio firmų tarpusavio (verslas - verslui) pardavimų esmę. Faktiškai tos stipriosios pusės, kurios pardavėjui garantuoja sėkmę vienoje pardavimų situacijoje gali tapti silpnosiomis pusėmis tam pardavėjui atsidūrus kitoje situacijoje, kurioje klientų poreikiai kitokie."

Ratas šiame pasakojime simbolizuoja kiekvieną rinkoje esantį gaminį ar paslaugą. Ši knyga apima juos visus... ji parodo, kaip parduoti ir kokie žmonės turėtų užsiimti pardavimais.Ši knyga labai prasminga verslo požiūriu. Ji remiasi plataus masto tyrimais, orientuota į klientus ir pateikia puikių įžvalgų. Be to ji parašyta labai vykusiai, su humoru, lengvai suprantama. Kiekvienasjąperskaitęs geriau supras, kokia turi būti sėkminga pardavimų strategija to ar kito tipo klientams. - Gerald J. Bauer, Dupont Pardavimų kompetencijos skyriaus vadovas (buvęs), Atlantic Marketing Workshops partneris.

 

Šioje knygoje yra viskas, ko reikia. Ji baisiai įdomi ir kartu aiškiai parodo, jog nuolat siekdami pasaulinės klasės veiklos efektyvumo, kurio iš mūsų reikalauja rinka, turime pardavinėti efektyviai. Labai rekomenduoju ją. - Edgar H. Smith. General Motors Parts generalinis pardavimų vadovas.Kalnai empirinių tyrimų, kuriais remiasi ši knyga, daro didelį įspūdį. Tiesiog stebėtis reikia, kaip lengva visa tai priimti, kai perteikiama pasakojimo pavidalu.

- John Folkerth, Shopsmith, Inc. pirmininkas ir prezidentas.Ratas šiame pasakojime simbolizuoja kiekvieną rinkoje esantį gaminį ar paslaugą. Ši knyga apima juos visus... ji parodo, kaip parduoti ir kokie pardavėjai turėtų užsiimti pardavimais.

- Duane Miller, AC Delco (GeneralMotors)„ Kaip parduoti ratą" pateikia labai įžvalgų pardavimo proceso vaizdą. Ji sumaniai parašyta ir skatina mąstyti, meta iššūkius, neprarasdama įdomumo.

- Tom \Veisenbach, xpedx, International Paper padalinio viceprezidentas.Knyga „ Kaip parduoti ratą" yra vertinga mokomoj i priemonė jūsų pardavimų personalo teigiamoms permainoms paspartinti. Ji padės jūsų pardavimų personalui nukreipti pastangas į tai, kas iš tikrųjų svarbu ir padės jam surasti geriausius būdus tarnauti savo klientams.

- Steve Roehrich, Johnson & Johnson viceprezidentas kokybės valdymo klausimais.

  • Autorius: Jeff Cox, Howard Stevens
  • Leidėjas: Rgrupė
  • Išleidimo metai: 2005
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955-9682-8-1

2019-11-10

2019-11-10

2007-11-10

Liuks knyga, man patiko. Daugiau tokiu. Puikiai skaitosi.

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip parduoti ratą. Kaip jums, jūsų kompanijai ir jūsų klientams išsirinkti geriausią pardavimo būdą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kaip parduoti ratą. Kaip jums, jūsų kompanijai ir jūsų klientams išsirinkti geriausią pardavimo būdą, kurią skaitytojams dovanoja Jeff Cox, Howard Stevens. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jeff Cox, Howard Stevens su knyga Kaip parduoti ratą. Kaip jums, jūsų kompanijai ir jūsų klientams išsirinkti geriausią pardavimo būdą jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kaip parduoti ratą. Kaip jums, jūsų kompanijai ir jūsų klientams išsirinkti geriausią pardavimo būdą patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jeff Cox, Howard Stevens. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kaip parduoti ratą. Kaip jums, jūsų kompanijai ir jūsų klientams išsirinkti geriausią pardavimo būdą palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kaip parduoti ratą. Kaip jums, jūsų kompanijai ir jūsų klientams išsirinkti geriausią pardavimo būdą" perkama kartu