Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip pasitelkus pasąmonės galias įgyti sveikatos ir gyvybingumo

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 6.25 SoldOut

Knygos "Kaip pasitelkus pasąmonės galias įgyti sveikatos ir gyvybingumo" aprašymas

Šioje serijos knygoje autorius akcentuoja ryšį tarp jūsų tikėjimo ir įsitikinimo, kad Dievas nori, jog būtumėt sveiki irgyvybingi. Kaip teigia dr. Dž. Merfis, jūsų išgydymo galia slypi jumyse. Mūsų pasąmonė lemia visus mūsų veiksmus ir atoveiksmius. Jei melsdamiesi ir medituodami jūs programuosite savo pasąmonę mintimis apie gerą sveikatą, gyvybingumą ir jaunatviškumą, tai skatins jūsų kūną pasiekti šiuos idealus.

Kiekvieną kartą, kai galvoju apie save, gyvai įsivaizduok idealų savo portretą – tikrą jaunystės, sveikatos ir stiprumo įsikūnijimą. Mąstyk sveikai. Pajausk tave užplūstant jaunystės ir vilties dvasią. Susidaryk patį tobuliausią, koks tik įmanomas žmogaus protui, fizinio vyriškumo ar moteriškumo paveikslą.


  • Autorius: Joseph Murphy
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 296
  • Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955380931

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kaip pasitelkus pasąmonės galias įgyti sveikatos ir gyvybingumo"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie pasąmonę ir sąmoningumą

Joseph Murphy pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kaip pasitelkus pasąmonės galias įgyti sveikatos ir gyvybingumo", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kaip pasitelkus pasąmonės galias įgyti sveikatos ir gyvybingumo" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kaip pasitelkus pasąmonės galias įgyti sveikatos ir gyvybingumo" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kaip pasitelkus pasąmonės galias įgyti sveikatos ir gyvybingumo"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Joseph Murphy tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kaip pasitelkus pasąmonės galias įgyti sveikatos ir gyvybingumo" perkama kartu