0

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip pasitelkus pasąmonės galias įgyti turtų ir sėkmės

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 6.95 SoldOut

Knygos "Kaip pasitelkus pasąmonės galias įgyti turtų ir sėkmės" aprašymas

Dr. Džozefas Merfis (Joseph Murphy; 1898-1981) – vienas didžiųjų XX a. charizmatinių rašytojų bei pamokslininkų. Garsiausioji jo knyga „Jūsų pasąmonės galia“, pirmąkart išleista 1963 m., žaibiškai tapo bestseleriu, paskelbta geriausiu kada nors parašytu psichologinės pagalbos sau vadovu. Dr. Dž. Merfis, suderindamas metafizinį, dvasinį bei praktinį požiūrius į gyvenimą bei mąstymą, atskleidė paslaptį, kaip pasiekti tai, ko iš tiesų trokštame.
Pagal dr. Dž. Merfio paskaitas parengta šešių knygų serija. Šioje serijos knygoje autorius autorius dar kartą apžvelgia turtų bei sėkmės idėjas ir bando įrodyti skaitytojams, kad skurdas nėra natūrali žmogaus būsena ir tikrai nėra Dievo valia. Jis išmokys, kaip pasitelkdami į pagalbą teigiamą mąstymą, meditaciją, maldą ir tikėjimą savimi, kaip Dievo kūriniu, tapti turtingiems ir nugyventi sėkmingą bei visavertį gyvenimą.


  • Autorius: Joseph Murphy
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • Formatas: 13x18, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955380160

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kaip pasitelkus pasąmonės galias įgyti turtų ir sėkmės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie pasąmonę ir sąmoningumą

Joseph Murphy pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kaip pasitelkus pasąmonės galias įgyti turtų ir sėkmės", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kaip pasitelkus pasąmonės galias įgyti turtų ir sėkmės" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kaip pasitelkus pasąmonės galias įgyti turtų ir sėkmės" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kaip pasitelkus pasąmonės galias įgyti turtų ir sėkmės"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Joseph Murphy tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kaip pasitelkus pasąmonės galias įgyti turtų ir sėkmės" perkama kartu