0

Kaip paskraidinti žirgą. Paslaptinga kūrybos, išradimų ir atradimų istorija

  • Nuolaida knygai -70%
Kaina internetu: 4,99 €
Kaina knygyne: 16,29 €*
Sutaupote: 11.30 € (70%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kaip paskraidinti žirgą. Paslaptinga kūrybos, išradimų ir atradimų istorija

  • Leidėjas: Eugrimas
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • ISBN ar kodas: 9786094373428

2020-10-31 4.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kaip paskraidinti žirgą. Paslaptinga kūrybos, išradimų ir atradimų istorija" aprašymas

„Kūryba – ne magija, o darbas“, – teigia garsus technologijų kūrėjas ir knygos „Kaip paskraidinti žirgą. Paslaptinga kūrybos, išradimų ir atradimų istorija“ autorius Kevin Ashton. Šioje knygoje jis drąsiai išsklaido šimtmečius puoselėtą mitą, kad kūryba paklūsta tik genijams ir kad talentingiems žmonėms kam nors sukurti nereikia daug pastangų. „Nebuvo stebuklo, būta tik keleto akimirkų įkvėpimo ir dešimtys tūkstančių valandų darbo“, – prisimena autorius, apžvelgdamas savo dvidešimties metų kūrybinį kelią. Kūryba – sunkus darbas, reikalaujantis nepaprastai daug atkaklumo ir ištvermės. Tačiau tai, anot autoriaus – vienintelė bloga žinia. O štai gera žinia ta, kad mes visi galime būti kūrėjai!„Didelė dalis mūsų aplinkinio pasaulio yra sudaryta iš naujovių, kurias paveldėjome iš seniai užmirštų žmonių – paprastų žmonių“, – rašo K. Ashtonas. Pakvietęs skaitytojus apsilankyti kristalografijos laboratorijoje, kurioje pamiršta mokslininkė pirmą kartą atrado DNR struktūrą, Ohajo dviračių parduotuvėje, kurios savininkai broliai Wrightai nusprendė „paskraidinti žirgą“, Ashtonas parodo, kaip paprasti žmonės, ne genijai, atlaikę ištisą nesėkmių virtinę, atlikę galybę nepasisekusių bandymų ir savo kailiu patyrę atstūmimo kartėlį galų gale sukūrė kažką nuostabaus – kažką, kas pakeitė mūsų visų gyvenimus.


Kiekvienas šios knygos "Kaip paskraidinti žirgą. Paslaptinga kūrybos, išradimų ir atradimų istorija" skyrius pasakoja tikrą kūrybingo žmogaus istoriją; visos istorijos – iš skirtingų vietų, laiko ir kūrybingumo sričių, ir visos jos atskleidžia kokią nors svarbią kūrybos proceso įžvalgą. Jose – pasakojimai pasakojimuose bei nukrypimai į mokslą, istoriją ir filosofiją. Visos šios istorijos – nuo Mozarto kūrinių iki The Muppets lėlių, nuo Archimedo atradimų iki „Apple“ išmaniųjų telefonų, nuo Kandinskio paveikslų iki kokakolos skardinės – suteiks neįkainojamų žinių apie tai, kaip atsiranda naujovės, įkvėps kurti ir savo idėjas paversti realybe!


Garsaus šiuolaikinių technologijų kūrėjo Kevino Ashtono knyga „Kaip paskraidinti žirgą“ supažindina su žmonijos kūrybinės minties raida atskleisdama neįtikėtiną tiesą apie kūrėjus bei patį kūrybos procesą. „Žmonėms kūryba tas pats, kas paukščiui skrydis. Tai mūsų prigimtis, mūsų dvasia“, – teigia autorius. Trumpai apžvelgdamas savo paties dvidešimties metų veiklos patirtį ir įdėmiai analizuodamas kitų iškilių asmenybių kūrybines biografijas, jis įrodo: kurti galime visi. Knyga neabejotinai nustebins skaitytojus retų bei iškalbingų faktų įvairove ir paskatins labiau pasikliauti savo kūrybiška prigimtimi.


Iš anglų kalbos vertė Vilma Vaskelaitė, Giedrius Kašuba

Turinys

TURINYS


PRATARMĖ. Mitas / 9


1 SKYRIUS. Kurti paprasta / 17

2 SKYRIUS. Mąstyti - kaip vaikščioti 47

3 SKYRIUS. Laukite netikėtumų 87

4 SKYRIUS. Kaip veikia mūsų regėjimas / 125

5 SKYRIUS. Kam priklauso pripažinimas 157

6 SKYRIUS. Pasekmių grandinės / 183

7 SKYRIUS. Varomoji jėga 209

8 SKYRIUS. Kuriančios organizacijos 245

9 SKYRIUS. Viso geriausio, genijau 289


PADĖKOS  /  301

PASTABOS / 305

LITERATŪRA /  333


Parašykite atsiliepimą apie "Kaip paskraidinti žirgą. Paslaptinga kūrybos, išradimų ir atradimų istorija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos

Kevin Ashton parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kaip paskraidinti žirgą. Paslaptinga kūrybos, išradimų ir atradimų istorija, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kaip paskraidinti žirgą. Paslaptinga kūrybos, išradimų ir atradimų istorija aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kaip paskraidinti žirgą. Paslaptinga kūrybos, išradimų ir atradimų istorija už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kaip paskraidinti žirgą. Paslaptinga kūrybos, išradimų ir atradimų istorija? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Kevin Ashton tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Kaip paskraidinti žirgą. Paslaptinga kūrybos, išradimų ir atradimų istorija" perkama kartu