⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip pradėti tikėti? Nauji didieji mažųjų klausimai, į kuriuos atsakė kun. Antanas Saulaitis

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 7,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-09-18


2023-06-30 7.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kaip pradėti tikėti? Nauji didieji mažųjų klausimai, į kuriuos atsakė kun. Antanas Saulaitis " aprašymas

Kada t. Antanas Saulaitis, SJ pradėjo atsakinėti į vaikų klausimus žurnale Bitutė, jau turbūt niekas neprisimena.Tačiau žinoma tiek, kad prieš dešimt metų atsakymų jau buvo susikaupę pakankamai knygelei išleisti. Knygelė vadinosi Kaip atrodo dvasios? (Tyto alba, 2009), buvo šiltai ir smagiai iliustruota ir labai mėgstama bei vertinama ir didelių, ir mažų skaitytojų.

Praėjus dešimčiai metų, skaitytojai ėmė skųstis, kad senosios knygelės nebeįmanoma gauti, užaugo krūva naujų vaikų, kurių anksčiau nebuvo, ir todėl jie senosios knygelės neskaitė, o kadangi t. Antanas toliau atsakinėjo į vaikų klausimus “Bitutėje”, atsakymų vėl susikaupė tiek, kad neliko kitos išeities, kaip tik leisti dar vieną knygelę. Visi labai džiaugiamės, kad susirinko visa senoji komanda – iliustratorė, maketuotoja, sudarytoja ir, žinoma, t. Antanas.

Knygelės "Kaip pradėti tikėti? Nauji didieji mažųjų klausimai, į kuriuos atsakė kun. Antanas Saulaitis, SJ" turinys padiktuotas vaikų. Jų klausimai suskirstyti į temas – apie Dievą, Bažnyčią, pasaulį ir kitus jiems rūpimus dalykus. Kartais net į labai panašius klausimus atsakymai išeina skirtingi, lyg nudažyti kita spalva, tačiau jie visada alsuoja meilės Dievui, žmonėms ir pasauliui dvasia. Todėl jie visada skelbia tą patį ir moko to paties: Dievas yra geras ir mylintis; pasaulis yra gražus ir įdomus; žmonės yra brangūs ir verti meilės; visada verčiau rinktis tikėti gėriu ir jo siekti, o ne bijoti blogio.

T. Antanas Saulaitis, SJ (g. 1939) – mylimas kunigas jėzuitas, skautas, vaikų ir jaunimo sielovadininkas, o taip pat knygų autorius, universiteto dėstytojas, stovyklų kapelionas, žmonių mylėtojas. Užaugęs JAV lietuvių karo pabėgėlių šeimoje, jaunystėje jis pamilo ir Pietų Ameriką bei misionieriaus gyvenimą. Be to, studijavo chemiją, filosofiją ir teologiją, visą gyvenimą kasdien perskaito po knygą. Kitaip sakant, t. Antanas turi tiek žinių ir patirties, kad neabejotinai gali atsakyti į bet kokį klausimą, ir tiek meilės, kad maloniai sutinka atsakyti kiekvienam vaikui ar suaugusiajam.

"Dievas yra tikras ir paprastas. Tokie yra ir vaikai. Tėvas Antanas - miesto dykumos išminčius - atranda tinkamus žodžius kiekvienai naujai mažųjų skaitytojų kartai. Tie patys žodžiai drąsina tėvus ir mokytojus iš naujo atrasti draugystę su Dievu ir giedrai žvelgti į kasdienybę. Vilties kupina knyga šių dienų skubančiame ir sudėtingame pasaulyje."
s. Viktorija Voidogaitė CC, katalikiško darželio „Mažutėliams" direktorė

"Ši knygelė galėtų būti viena iš priemonių, kurios padeda tikintiems, bet abejonių ar klausimų turintiems žmonėms ne sprukti vienas nuo kito, o kaip tik artėti. T. Antano atsakymuose svarbu įžvelgti ne vien konkrečius paaiškinimus ar pamokymus, bet ir svarbiausias Dievą, žmones ir pasaulį mylinčio žmogaus nuostatas: Dievas yra geras; tikėjimas yra įdomus; Bažnyčia yra bendruomenė. Bendruomenė reiškia, kad kai kyla klausimų, visada galima kreiptis vieniems į kitus, aiškintis ir gilintis kartu."
Gabrielė Gailiūtė-Bernotienė, knygos sudarytojaKiti taip pat domėjosi


2019-09-18

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip pradėti tikėti? Nauji didieji mažųjų klausimai, į kuriuos atsakė kun. Antanas Saulaitis "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Religijos ir tikybos knygos vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kaip pradėti tikėti? Nauji didieji mažųjų klausimai, į kuriuos atsakė kun. Antanas Saulaitis ", kurį pristato Gabrielė Gailiūtė-Bernotienė. Siūlome ne tik išsamų "Kaip pradėti tikėti? Nauji didieji mažųjų klausimai, į kuriuos atsakė kun. Antanas Saulaitis " aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Gabrielė Gailiūtė-Bernotienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kaip pradėti tikėti? Nauji didieji mažųjų klausimai, į kuriuos atsakė kun. Antanas Saulaitis ". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kaip pradėti tikėti? Nauji didieji mažųjų klausimai, į kuriuos atsakė kun. Antanas Saulaitis " dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kaip pradėti tikėti? Nauji didieji mažųjų klausimai, į kuriuos atsakė kun. Antanas Saulaitis " perkama kartu