0

Kaip Rainiukas pažino pasaulį. Su blizgiais žvyneliais

  • Nuolaida knygai -58%
Kaina internetu: 3,99 €
Kaina knygyne: 9,39 €*
Sutaupote: 5.40 € (58%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kaip Rainiukas pažino pasaulį. Su blizgiais žvyneliais

  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 18x18, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 10
  • ISBN ar kodas: 9789955229766

2020-09-30 3.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kaip Rainiukas pažino pasaulį. Su blizgiais žvyneliais" aprašymas

Kartu su kačiuku Rainiuku leiskitės į smagią pažintinę kelionę. Pievoje Rainiukas sutiks varliuką, drugelį ir sraigę, o prie tvenkinio – ančiuką ir žuvį! Ši knygelė su liesti skirtais blizgiais elementais padės žadinti vaikų smalsumą, ugdyti pažintinius gebėjimus, lavinti pojūčius.Parašykite atsiliepimą apie "Kaip Rainiukas pažino pasaulį. Su blizgiais žvyneliais"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lytėjimo knygutės

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Kaip Rainiukas pažino pasaulį. Su blizgiais žvyneliais, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Kaip Rainiukas pažino pasaulį. Su blizgiais žvyneliais aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Kaip Rainiukas pažino pasaulį. Su blizgiais žvyneliais. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Kaip Rainiukas pažino pasaulį. Su blizgiais žvyneliais dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Kaip Rainiukas pažino pasaulį. Su blizgiais žvyneliais" perkama kartu