0

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip renovuoti seną namą ar butą

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2013-03-02 kestas

liuks....


Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 4.19 SoldOut

Knygos "Kaip renovuoti seną namą ar butą" aprašymas

Jums pataria profesionalai, darbų saugos ir ekologijos specialistai

Paprastai ir aiškiai aprašytas ir paveikslėliais pavaizduotas kiekvienas darbo žingsnis — nuo senų vamzdynų ar elektros laidų keitimo, sutrūkinėjusių grindų atnaujinimo iki pažeistų vietų užtaisymo fasaduose ar vidinėse patalpose. Savarankiškai meistraujantis gyvenamojo namo šeimininkas čia netgi galės pasisemti naujų idėjų, kaip įsirengti papildomų patalpų arba susimūryti originalius virtuvės baldus.

Bet kuriame „Pasidaryk pats“ serijos leidinyje vaizdūs simboliai suteikia informaciją apie sudėtingumo laipsnį, jėgų ir laiko sąnaudas, reikiamus įrankius ir lėšų sutaupymą, jei darbus atliekate patys.

Mažai ką tekainuojantys naudingi profesionalų patarimai padės daug taupiau susiremontuoti būstą pačiam.

Vertė Robertas Čyvas


  • Autorius: Erich H. Heimann
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • Formatas: 17x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955133308

Kiti taip pat domėjosi


2013-03-02

liuks....

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip renovuoti seną namą ar butą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kaip renovuoti seną namą ar butą", Erich H. Heimann. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Erich H. Heimann su knyga "Kaip renovuoti seną namą ar butą" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kaip renovuoti seną namą ar butą" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Erich H. Heimann. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kaip renovuoti seną namą ar butą" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kaip renovuoti seną namą ar butą" perkama kartu