⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip šiandien tapti klestinčiu verslininku (knyga su defektais)

Kaina: 5,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kaip šiandien tapti klestinčiu verslininku (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Verslo klasika tapusi knyga "Kaip šiandien tapti klestinčiu verslininku" tinka visiems, kas susiduria su pardavimais. Nesvarbu, ar parduodate nekilnojamą turtą ar investicinius fondus, reklamą ir idėjas - ar ką kitą - ši knyga skirta jums.

Dvidešimt devynerių Frankas Bettgeris buvo viso labo nevykęs draudimo poliusų pardavėjas. Perkopęs ketvirtą dešimtį jis jau turėjo didžiulį namą užmiestyje ir galėjo išeiti į pensiją. Kokios yra verslo paslaptys, kurių dėka Bettgerio gyvenimas iš nesėkmės virto negirdėta sėkme ir atnešė jam visoje Amerikoje geriausiai apmokamo verslininko šlovę?

Atsakymą sužinosite, perskaitę "Kaip šiandien tapti klestinčiu verslininku" knygą. Bettgeris aprašo savo patirtį bei atskleidžia ir kvailiui suprantamus jo atrastus ir ištobulintus principus. Pasakoja pamokančius anekdotus ir pateikia žingnis-po-žingsnio nuorodas, kaip išvystyti sėkmingo verslininko stilių, dvasią ir dalykines savybes. Nesvarbu kokiu verslu užsiimate, jūsų veikla bus našesnė ir pelningesnė, o jūs tapsite vertingesnis savo įmonei, jei taikysite Bettgerio įžvalgas tokiais klausimais:

• Entuziazmo galia
• Kaip nugalėti baimę
• Pagrindinis žodis, padėsiantis dvejojantį klientą paversti entuziazmo kupinu pirkėju
• Greičiausias būdas įgyti pasitikėjimą
• Septynios aukso taisyklės, padėsiančios sudaryti sandorį

"Kaip šiandien tapti klestinčiu verslininku" dar ilgai net ir mirus Frankui Bettgeriui bus naudinga verslininkams nežiūrint to, ar jie prekiauja nekilnojamu turtu ar draudimo poliusais ar avalyne ar laivais ar dažais."
Deilas Karnegis

"Naudingiausia ir labiausiai įkvepianti iš visų mano skaitytų knygų apie prekybos meną."
Deilas Karnegis

Iš anglų kalbos vertė Gitana Megvinienė


  • Autorius: Frank Bettger
  • Leidėjas: Ramduva
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098145205-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kaip šiandien tapti klestinčiu verslininku (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Asmeninių finansų knygos

Frank Bettger pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kaip šiandien tapti klestinčiu verslininku (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kaip šiandien tapti klestinčiu verslininku (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kaip šiandien tapti klestinčiu verslininku (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kaip šiandien tapti klestinčiu verslininku (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Frank Bettger tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kaip šiandien tapti klestinčiu verslininku (knyga su defektais)" perkama kartu