-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: 123KNYGA
Grožinė literatūra SUPERKAINA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip skruzdėlytė namo skubėjo

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-07-31 1.79 SoldOut

Knygos "Kaip skruzdėlytė namo skubėjo" aprašymas

Vaikų literatūros klasiko Vitalijaus Biankio pasaka "Kaip skruzdėlytė namo skubėjo" smalsius mažuosius skaitytojus supažindina su Skruzdėlyte.

Ji, padedama gerųjų vabalėlių, skuba namo, iki saulė nenusileido. O ar jai pavyks pasiekti skruzdėlyną, kol saulelė nenusileido, sužinosite perskaitę šią pasakaitę.

Spalvotai iliustruota pasaka "Kaip skruzdėlytė namo skubėjo" išspausdinta didžiosiomis raidėmis, todėl patogu mūsų mažiesiems bandyti perskaityti patiems.


  • Autorius: Vitalijus Biankis
  • Leidėjas: Dajalita
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 16
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094241321

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kaip skruzdėlytė namo skubėjo"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pasakos patiems mažiausiems

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kaip skruzdėlytė namo skubėjo", kurį pristato Vitalijus Biankis. Siūlome ne tik išsamų "Kaip skruzdėlytė namo skubėjo" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Vitalijus Biankis. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kaip skruzdėlytė namo skubėjo". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kaip skruzdėlytė namo skubėjo" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kaip skruzdėlytė namo skubėjo" perkama kartu