TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Kaip spręsti, kai nežinai kaip

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 5.19 SoldOut

Knygos "Kaip spręsti, kai nežinai kaip" aprašymas

Vilniaus universiteto matematikos ir informatikos fakulteto docentas Romualdas Kašuba jau daug metų dirba su jaunaisiais matematikais, rengdamas juos olimpiadoms. Sukauptą patirtį Romualdas Kašuba sudėjo į šią knygelę. Joje yra 50 skyrelių, kuriuose analizuojami iš pirmo žvilgsnio sunkūs – olimpiadiniai uždaviniai. Nors uždaviniai ir olimpiadiniai, bet autorius juos pateikia taip, kad tiek dvyliktokams, tiek penktokams jie neatrodytų neįveikiami. Uždavinių sąlygos ir sprendimai parašyti taip, kad juos skaityti bus malonu visiems, net ir su matematika nespėjusiems susidraugauti.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kaip spręsti, kai nežinai kaip"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kaip spręsti, kai nežinai kaip", Romualdas Kašuba. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Romualdas Kašuba su knyga "Kaip spręsti, kai nežinai kaip" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kaip spręsti, kai nežinai kaip" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Romualdas Kašuba. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kaip spręsti, kai nežinai kaip" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kaip spręsti, kai nežinai kaip" perkama kartu