0

Kaip susigražinti kūno ir dvasios sveikatą

  • Nuolaida knygai -68%
Kaina Internetu: 4,99 €
Kaina Knygyne: 15,49 €*
Sutaupote: 10.50 € (68%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kaip susigražinti kūno ir dvasios sveikatą

  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • ISBN ar kodas: 9786098112566

2020-08-31 4.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kaip susigražinti kūno ir dvasios sveikatą" aprašymas

Žmogaus organizmas – tai unikalus tobulas mechanizmas, turintis pakankamai vidinių išteklių, kad galėtų pats be pašalinės pagalbos palaikyti savo sveikatą netgi tada, kai jam padaroma didelė žala.

Šios knygos "Kaip susigražinti kūno ir dvasios sveikatą" autorė Maja Fiodorovna Gogulan buvo tris kartus užklupta vėžio – ligos, kuri vadinama neišgydoma. Pamačiusi, kokia bejėgė yra šiuolaikinė medicina, ši drąsi moteris pasiryžo dėl savo gyvybės kovoti pati.
Ji susipažino su rytų medicinos filosofija, su įvairiomis gydimo metodikomis ir su rusų žolininkų patirtimi, apibendrino šias visas žinias ir pritaikė jas sau. Greitai ji įveikė savo baisią negalią, tapo sveika ir išmoko sveikatą puoselėti. Sukaupta brangia patirtimi Maja Gogulan dosniai dalijasi su skaitytojais.

Pagrindinė jos idėja yra ta, kad mūsų organizmas pats gali nugalėti ligą tačiau kad tai įvyktų, būtina laikytis tam tikrų Gamtos dėsnių. Pažinkime savo organizmą ir jo begalines galimybes, pažadinkime savyje gyvenimo aistrą ir išmokime harmoningai sugyventi su Gamta – štai kokia svarbiausi žingsniai, kuriuos turime žengti siekdami kūno ir dvasios sveikatos.

Iš rusų kalbos vertė Virginija Bertulė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos knygos apie sveikatą


Dažniausiai perkama kartu