0

Kaip susikalbėti su savo šunimi

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Kaip susikalbėti su savo šunimi

  • Leidėjas: Aktėja
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 18x23, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • ISBN ar kodas: 9789955211167

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kaip susikalbėti su savo šunimi" aprašymas
Ar kada susimąstėte, kodėl susitikę šunys vienas kitą apuosto? Arba kodėl ką tik išmaudyti šunys mėgsta išsivolioti? Knyga "Kaip susikalbėti su savo šunimi" padės suprasti sudėtingą šunų kalbą, kokia bebūtų jų veislė ar amžius. Sužinokite, ką šunys pasako vienas kitam savo kūno kalba bei ženklindami teritoriją. Išsiaiškinkite, ką jūsų šuo mėgina jums pasakyti, kai suglaudžia ausis arba apsiverčia ant nugaros. Gaukite ekspertų patarimų, kaip tinkamai bendrauti ir kaip linksmintis su savo augintiniu.,br> Iš anglų kalbos vertė Živilė Staskevičienė.

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip susikalbėti su savo šunimi"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kaip susikalbėti su savo šunimi, kurią skaitytojams dovanoja David Alderton. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar David Alderton su knyga Kaip susikalbėti su savo šunimi jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kaip susikalbėti su savo šunimi patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė David Alderton. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kaip susikalbėti su savo šunimi palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kaip susikalbėti su savo šunimi" perkama kartu