TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Kaip sustabdyti laiką

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 4.49 SoldOut

Knygos "Kaip sustabdyti laiką" aprašymas

Tomas Hazardas matė Šekspyrą. Ne, ne spektaklį - jis vaidino kartu su juo! O nepakartojama kelionė su Džeimsu Kuku?! O koktelių vakarėlis su Franciu Skotu Ficdžeraldu?!

„Kaip sustabdyti laiką“ – romanas, kuriame autoriaus Matto Haigo vaizduotė mums pristato žmogų, gyvenantį jau daugiau nei keturis šimtmečius. Tačiau viską sujaukia nelemtas XXI a.


Romano herojus Tomas Hazardas – niekuo neišsiskiriantis keturiasdešimtmetis, gyvenantis įprastą gyvenimą. Tačiau už eilinės išvaizdos slepiasi didžiulė paslaptis. Iš tiesų Tomas gyvena jau daugiau nei 400 metų, o savo akimis matė ne vieną pasaulį sukrėtusį istorinį įvykį. Tai labai praverčia, nes dabar jis - vienos Londono mokyklos istorijos mokytojas. O juk savo akimis matytus įvykius įdomiai pasakoti gerokai lengviau.


Tačiau Tomo gyvenime esama ir daugiau paslapčių. Ne vien tik garbus jo amžius. Jo gyvenimas susaistytas slaptos draugijos taisyklėmis. Apie tai jis negali niekam prasitarti. Jis priverstas saugoti paslaptį nuo aplinkinio pasaulio. Ši paslaptis atskiria Tomą nuo kitų žmonių, jis vis dažniau jaučiasi bejėgis ir vienišas. Jam vis sunkiau susitaikyti su tuo, kad visi, kuriuos jis myli, miršta ir jį palieka. Ar visa tai kartosis, kol jis liks paskutinis žmogus žemėje?

Ilgainiui draugijos vadovo reikalavimai ima prieštarauti Tomo bandymams kurti pilnavertį savo gyvenimą. Mokykloje ima megztis artimi Tomo santykiai su paslaptinga prancūzų kalbos mokytoja. Vienintelis Tomą galintis išgelbėti dalykas yra… meilė. O pagrindinė draugijos taisyklė skelbia – „niekada neįsimylėk“.


„Kaip sustabdyti laiką“ – romanas apie žmogų, praradusį teisę į savo kūną, mintis ir sielą. Tai istorija apie būtinybę keistis. Ir apie nemirtingumą, kuris nėra dieviška palaima.


Matt Haig – britų autorius, kuriantis tiek vaikams, tiek suaugusiems. Jo knygose tikrovę dažnai papildo fantastiniai elementai. Geriausi jo romanai išversti į 28 pasaulio kalbas. The Guardian jo knygas apibūdino kaip „maloniai keistas“, The New York Times įvertino Matt Haig kaip „išskirtinio talento romanistą“. Planuojama, kad 2019 m. pasirodys romano „Kaip sustabdyti laiką“ ekranizacija.


Iš anglų kalbos vertė Inga Tuliševskaitė


  • Autorius: Matt Haig
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094663093

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kaip sustabdyti laiką"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kaip sustabdyti laiką", Matt Haig. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Matt Haig su knyga "Kaip sustabdyti laiką" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kaip sustabdyti laiką" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Matt Haig. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kaip sustabdyti laiką" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kaip sustabdyti laiką" perkama kartu