0

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip sutarti su paaugliu

  • Nuolaida knygai -36%
Kaina internetu: 6,29 €
Kaina knygyne: 9,69 €*
Sutaupote: 3,40 € (36%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 6.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kaip sutarti su paaugliu" aprašymas

Italų kunigas Diego Goso knygoje „Kaip sutarti su paaugliu“ paprastai ir su stipria humoro gaida pasakoja apie karą tarp tėvų ir vaikų. Jis pataria, kaip tėvams laimėti šį amžiną mūšį ir nepatirti moralinių bei vertybinių nuostolių.

Diego Goso savo kūrinį skiria tėvams, kurie neretai pristinga tikėjimo ir vilties stoję į kovą su savo paaugliu. Autorius teigia, kad vaikams pasiekus paauglystės amžių, namai tampa tikru mūšio lauku. Tačiau meilė savo atžaloms niekur nedingsta. Reikia tik rinktis teisingas priemones ir padėti vaikui rasti kelią tapti geru žmogumi. Į kovą gimdytojai turės pasitelkti tiek portą, tiek širdį ir svarbiausia – niekada nepasiduoti.

Autorius aptaria, koks yra gyvenimas su paaugliu bei kada ateina tas svarbusis amžius. Pasak Diego Goso, paauglystė prasideda tada, kai vaikas nebenori kartu su tėvais važiuoti atostogų ar leisti savaitgalio pas močiutę. Vietoj to jam rūpi vakarėliai ir draugai. Tada prasideda kova šeimoje. Pats netinkamiausias būdas sutramdyti paauglį yra erzintį jį žodžiais, kad dėl jo darai viską - aukoji laiką, pinigus, suteiki namus. Tuo tarpu vaikai, norėdami išmušti tėvus iš vėžių, pradeda skųstis, kad jie neturi to, ką jų draugai gauna iš savo gimdytojų. Tačiau pasak autoriaus, negalima manipuliuoti vaikais bandant sukelti jiems kaltę, dalijant netikrus pažadus ar lyginant su kitais. Tėvai turi rasti sprendimą, kaip vesti paauglį per gyvenimą niekada nepaleidžiant jo rankos ir neprarandant kontrolės. Tėvai yra atsakingi už šiuos santykius.

„Kaip sutarti su paaugliu“ skirta visiems tėvams, kad ir kaip jie besutartų su savo vaikais. Knyga padės rasti kelią, kaip tapti autoritetu savo paaugliams bei perprasti tas auksines taisykles, kurios tinka konfliktinėse situacijose.

Diego Goso gimė 1975-ais metais, Turine, Italijoje. Jis yra kunigas, taip pat atsakingas už socialinius ryšius San Remo vyskupijoje. Savo interneto svetainėje Diego Goso kas dieną kalba su dvasingumą, tikėjimo ugdymą, bei politiką. Autorius labai džiaugiasi savo pašaukimu, kunigo darbu ir yra įsitikinęs, kad fantazija bei humoras turėtų būti įtraukti į katekizmo dorybes. Diego Goso parašė daugiau nei dvidešimt knygų apie tikėjimą bei žmonių santykius.

Iš italų kalbos vertė Audrius MusteikisKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kaip sutarti su paaugliu"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Vaikų ugdymo ir auklėjimo knygos

Diego Goso pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kaip sutarti su paaugliu", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kaip sutarti su paaugliu" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kaip sutarti su paaugliu" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kaip sutarti su paaugliu"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Diego Goso tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kaip sutarti su paaugliu" perkama kartu