0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip sutramdyti žvėryną

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nauja knyga
Kaina internetu: 10,39 €
Kaina knygyne: 11,99 €*
Sutaupote: 1.60 € (14%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-08-20 Edita

Linksma, ryški, pozityvi knyga, eiliuotai apie tvarkymosi iššūkius. Rekomenduojame visoms šeimoms, kurios suka galvas, kaip sutramdyti žvėryną savo namuose! :)


2021-09-30 10.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kaip sutramdyti žvėryną" aprašymas

Eilėraščiai 4-9 metų vaikams.

Dabar pasakykit,
Ar kartais jums būna,
Kad jūsų namuos
Įsikurtų gyvūnai?

Ne musės, ne pelės
Ir ne katinai —
Kur kas didesni ir
Išdykę labai?

Kas laksto kaip arklys, pritaškė vonioj kaip dramblys? O kas išbarstė grikių košę ir sulamdė pratybas kuprinėje? Žaismingos istorijos ne tik padės suprasti vaiko kasdienybės iššūkius, bet ir pasiūlys, kaip juos įveikti.

„Tikiu, kad poezija yra neatsiejama vaikystės dalis. Ritmai ir rimai, pasiekę mažųjų skaitytojų ausis, giliai įsirėžę į atmintį, ne tik ugdo kalbos suvokimą ir pajautimą, gerą skonį, bet ir tampa vaikystės prisiminimu ir simboliu – dalykėliu, kurį tikrai įsidėtum į paslapčių dėžutę ir laikas nuo laiko ištrauktum, kai liūdna ar užklumpa negandos. Kiekviena karta savo paslapčių dėžutėje saugo skirtingus vaikystės skaitinius. Naujoji Indrės Zalieckienės knyga „Kaip sutramdyti žvėryną?“ neabejotinai verta patekti į tokią dėžutę – puikiai sueiliuota, linksmų nutikimų ir atpažįstamų kasdienybės situacijų pilna, ji ne tik sukels šypseną vaikams ir suaugusiesiems, bet – dar daugiau ¬– turi viską, kad galėtų tapti naująja vaikų poezijos klasika. To šiai knygai ir linkiu!“
Inga Mitunevičiūtė
Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriaus pirmininkė

„Kaip sutramdyti žvėryną”

• lavina fantaziją ir humoro jausmą,
• plečia žodyną,
• ugdo rimo ir ritmo pojūtį,
• plečia kalbos suvokimą ir skatina pačius vaikus žaisti su kalba.

Knygą „Kaip sutramdyti žvėryną” smagiomis ryškiomis iliustracijomis papuošė pati autorė Indrė Zalieckienė. 2020 m. autorė apdovanota Aldonos Liobytės premija už reikšmingiausią debiutą vaikų literatūroje.


  • Autorius: Indrė Zalieckienė
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 20x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090146392

2021-08-20

Linksma, ryški, pozityvi knyga, eiliuotai apie tvarkymosi iššūkius. Rekomenduojame visoms šeimoms, kurios suka galvas, kaip sutramdyti žvėryną savo namuose! :)

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip sutramdyti žvėryną"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kaip sutramdyti žvėryną", kurį parašė Indrė Zalieckienė. Siūlome ne tik išsamų "Kaip sutramdyti žvėryną" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Indrė Zalieckienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kaip sutramdyti žvėryną". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kaip sutramdyti žvėryną" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kaip sutramdyti žvėryną" perkama kartu