0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip tapti dama, 2 dalis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 9.99 SoldOut

Knygos "Kaip tapti dama, 2 dalis" aprašymas

Antrojoje knygų serijos "Kaip tapti dama" dalyje rašoma apie emocijas, kurios padeda arba trukdo atrasti savo laimę. Kiekvienas žmogus - unikalus, ir jis toks planetoje vienintelis. Kiek žmonių, tiek skirtingų tikslų, svajonių bei likimų. Todėl kiekvienas žmogus savo laimės ir sėkmės receptą kuria savaip. Ši knyga - ne apie išorės blizgesį, elegancijos ir manierų pagrindus, tai knyga apie gyvenimo pasirinkimus

Romanas "Kaip tapti dama" yra kupinas emocijų ir jausmų, kurie padės geriau pažinti save. Ar įmanoma gyventi nuolat save kontroliuojant? Kaip praeities ir dabarties veiksmai daro įtaką likimui?


Marinos vyras Edgaras pabudo iš komos iškart po Kalėdų, tačiau ne toks, kaip prieš užmigdamas. Neprarasdama tikėjimo ir vilties ji tikisi geriausio, todėl sprendžia vyro paliktas finansines problemas. Marina, patekusi į autoavariją, ima jausti įkyrų rankų delnų niežulį. Gyvenimas pasikeičia, kai ji susipažįsta su advokatu Damjanu, verslininku Benu bei sutinka seną savo vaikystės draugą Paulių. Įkyrios mintys ir slegiančios emocijos vargina Mariną. Senolė Olia stengiasi jai padėti, tačiau ne viskas taip paprasta, Marina turi rinktis, kaip gyventi toliau.Pirma dalis Kaip tapti dama


Kaip tapti dama, 3 dalisVisos knygų serijos "Kaip tapti dama" dalys yra lengvai skaitomos, kupinos gilios gyvenimo išminties.


PRATARMĖ


Pasaulis yra didingas, ir koks jis bus tau, priklausys tik nuo tavęs. Šis amžius be galo turtingas, tad kiekvienam duota daug galimybių ir šansų turėti visavertį ir viskuo aprūpintą gyvenimą. Tik yra viena sąlyga  norint jaustis laimingai reikia tobulinti ne tik savo išorę, bet ir savo vidinį pasaulį. Jei tu būsi geresnė nei vakar, nuoširdesnė, nei buvai užvakar, kantresnė, nei esi šiandien, ir taip kiekvieną dieną vis geresnė ir geresnė. Ateis momentas, kai tu suvoksi, kad tavo gyvenime nebeliko chaoso, ramybė ir džiaugsmas šoka tavo širdyje. Ar ne apie tai tu svajoji  apie vidinę harmoniją? Dama padeda visiems chaose pasimetusiems žmonėms, ji svajoja sukurti Žemėje rojų ne tik sau, bet ir kitiems. Tačiau ar lengva būti dama? Kur nuoširdumas priimamas kaip silpnumas, kur pagalba ir paprastumas vertinami kaip socialinių įgūdžių stoka, kur kapitalizmas virto kanibalizmu ir visa tai vadinama "normalu". Kur dažnai reikia meluoti, apgaudinėti, vogti, sukčiauti, žudyti vien tam, kad gautum geresnį įvertinimą, pripažinimą, turtus bei valdžią. Kur melas ir neteisybė kažkam jau seniai tapo "normalu". Nors pasaulyje žmonės naudojasi žmonėmis, versdami juos tarnauti, o myli ir garbina daiktus.

Mano mielas skaitytojau, linkiu išlikti žmogumi, kuris moka užjausti, suprasti, paguosti, padėti. Spindėkite meile, skleiskite gėrį ir džiaugsmą. Būkite savimi ir laimingi!


  • Autorius: Eglė Zakaraitė
  • Leidėjas: Eglė Zakaraitė
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 312
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094089473

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip tapti dama, 2 dalis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Kaip tapti dama, 2 dalis", kurią skaitytojams dovanoja Eglė Zakaraitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Eglė Zakaraitė su knyga "Kaip tapti dama, 2 dalis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kaip tapti dama, 2 dalis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Eglė Zakaraitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kaip tapti dama, 2 dalis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kaip tapti dama, 2 dalis" perkama kartu